Facebook Twitter E-mail
13. listopadu 2017

Suits opouští hlavní hvězdy

Kravaťáci bez kravaťáka? Suits má pro své fanoušky velmi překvapivé novinky. Bylo oznámeno, že hned dva hlavní herci ze seriálu odejdou na konci sedmé série. Patrick J. Adams a Meghan Markle neboli Mike Ross a Rachel Zane tu s námi budou už jen několik posledních epizod.

Pro informaci: Kabelovka USA Network prozatím Suits neprodloužila pro osmou řadu, nicméně se očekává, že se tak v nejbližší době stane. Kromě toho navíc stanice vyvíjí také spin-off, který se bude točit okolo Jessicy v podání Giny Torres.

Odchod obou herců má co do činění se smlouvami, které všem hlavním představitelům vyprší na konci sedmé řady. Tvůrce seriálu Aaron Korsh se nedávno ohledně budoucnosti postav vyjádřil bez jakýchkoliv náznaků: „Všem se jim v životě něco děje, takže uvidíme, co se stane.“

Na druhou stranu se zhruba poslední rok spekulovalo o tom, jakou budoucnost v seriálu Markle má, a to především kvůli jejímu vztahu s princem Harrym.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Adrian "A.C." Conor
před 56 týdny
Seriál som prestal sledovať po 4. sérií. Ale plánujem sa k nemu ešte...
Salem
před 56 týdny
jako v posledních dvou sériich je vidět že tvůrci neví přesně co dělat se...
Destinytte
před 56 týdny
Tak to je konec...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY