Facebook Twitter E-mail
21. listopadu 2017

Vlna změn ve FtWD se citelně projeví ve čtvrté sérii

Od konce třetí řady Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) utekl měsíc jak lusknutím prstu a pro nás nastává doba čekání, zatímco pro scenáristy naopak. Ti už od konce srpna vymýšlejí a píší příběhy, které seriálu buď vybojují prodloužení pro již pátou sérii, nebo se na základě nich budeme muset smířit s tím, že spin-off The Walking Dead (Živí mrtví) nás příští léto opustí.

Kabelovka AMC neztrácí čas a minulý týden vydala zprávu o novém obsazení. Seriál přivítá do svých řad herečku Jennu ElfmanDharma & Greg či 1600 Penn a to rovnou na pozici hlavní postavy. A nebude sama. Spolu s ní se stejné nabídky dostalo Garretu Dillahuntovi.

Třetí série byla také pod vedením nových scenáristů. Andrew Chambliss a Ian Goldberg nahradili jednoho z tvůrců a scenáristů Dava Ericksona a když si k těmto změnám připojíme i události z letošního finále, vznikne nám zcela nový pohled na seriál stále více podobající se TWD.

V současné chvíli o herečce víme jen to, že se v seriálu objeví a pravděpodobně na celou čtvrtou sérii.


Jaké máte dojmy z finále třetí série? Bez koho si nedokážete představit novou sérii? Máte rádi Jennu Elfman například i z Imaginary Mary? Má zombie drama šanci na obnovení?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

CrazyGeek
před 16 týdny
Třetí sezóna byla super. Snesu nové herce, lokace a klidně i příběh....
marsa777
před 16 týdny
první série se mi moc nelíbila, ale už druhá půlka druhé série + třetí série mě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY