Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2012

Druhé pilotové Sleepy Hollow na CW a další várka střípků

Před pár týdny jsme vám psali o tom, že FOX chystá pilot na motivy filmu Sleepy Hollow (Ospalá díra). Podobný a navíc stejnojmenný projekt se nyní usídilil také u Cw a ve studiích Warner Bros.

Pilot byl minulý měsíc nabídnut stanici, která ho nyní koupila. Jedná se o moderní pojetí Irvingovy klasické povídky The Legend of Sleepy Hollow. Dle tvůrců se projekt dá charakterizovat jako „hranice posunující hororový příběh vyrobený pro televizi“.

Dva piloty, dva stejné názvy potenciálního seriálu.. nepřipomíná vám to něco? Ano, stejná situace nastala v loňském roce, kdy stanice CW i ABC vytvořily své vlastní verze pohádkového Beauty and the Beast. Pouze ta z CW ovšem dostal objednávku na seriál.

(zdroj: Deadline)

Další střípky:

  • New Girl: Raymond Barry (Justified) bude hostovat jako Nickovo budoucí starší já.
  • NCIS (Námořní vyšetřovací služba): Rocker Michael Des Barres bude hostovat ve třetí epizodě. Zahraje si stárnoucího zpěváka, hvězdu 70. let.
  • Happy Endings: Rachael Harris bude hostovat ve třetí epizodě nové série. Zahraje si realitní makléřku Suzanne, která se bude snažit najít vhodný domov pro Alex a Dava.
  • Community: Matt Lucas (Little Britain) získal více epizodní hvězdné hostování ve čtvrté sérii. Původně měl hrát profesora dějepisu, který dříve učil na Oxfordu, nyní se od toho ovšem upustilo, zatím tedy není jisté, jako kdo se v seriálu objeví.
  • 666 Park Avenue: Aubrey Dollar (Women's Murder Club) získala vedlejší roli jako spisovatelka, která chce být žurnalistkou. Mili Avital (Damages) ztvární osamělou ženu, která touží po lásce a skrývá temné tajemství. Mike Doyle (Oz) bude hrát Franka, poradce zlého Gavina.

Bojíte se dvojnásobné dávky Sleepy Hollow? Který projekt byste raději viděli na svých obrazovkách? Nezačínají se tyto případy u CWčka nějak podezřele hromadit? Jako vždy povídejte v komentářích.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Idrial
před 275 týdny
jj, přesně tak Anetka
reallyreallychildish
před 274 týdny
No ale fakt, stejně tak mi to loni přišlo u Grimma a Once upon a time -...
ševča
před 274 týdny
já se děsila jednoho ztvárnění, ale dvě? asi to s tím burtonem nebude tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY