Facebook Twitter E-mail
17. listopadu 2017

Tvůrce Castla míří na ABC s Castlem 2.0

Stanice ABC dala zelenou novému seriálu od Andrewa Marlowea, který se proslavil jakožto tvůrce populární kriminálky Castle. Společně se svou manželkou a producentkou Castla Terri Eddou vymysleli seriál Take Two, ve kterém hlavní roli ztvární Rachel Bilson (Hart of Dixie, The OC, Nashville).

Hlavní hrdinka v podání Bilson je bývalá hvězda televizní kriminálky, která právě dokončila odvykačku. Shodou náhod a svým uměním ve vyjadřování se dostane k soukromému vyšetřovateli, kterého doprovází při řešení jeho případů. Je to pro ni šance, jak znovu nastartovat svou kariéru, nicméně se ukáže, že mu hrdinka pomáhá mnohem více, než by si vyšetřovatel myslel.

Hlavní mužské role se ujme Eddie Cibrian (CSI: Miami). Andrew a Terii umí bravurně vyprávět příběhy a tohle je perfektní projekt pro jejich návrat na ABC,„ uvedla ředitelka stanice Channing Dungey. “Moc se těšíme, až uvidíme Rachel a Eddieho, jak vdechnou těmto postavám život."

Pro ABC jde již o druhou přímou seriálovou objednávku. Před několika měsíci dala zelenou novince The Rookie, odlehčenému dramatu, kde shodou okolností hraje hlavní roli originální Castle Nathan Fillion.

Bilson navíc včera oficiálně potvrdila svůj odchod z hudebního dramatu Nashville, kam už se v nové sérii nevrátí.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

luckily
před 46 týdny
Já jsem to ale vůbec nemyslela špatně.:) Jen jsem napsala, že jsem ani...
Bellezza
před 46 týdny
V pohode,tiež to nebolo v zlom,ale asi to tak vyznelo.Ono je to skôr...
luckily
před 46 týdny
:D Neboj, nebudu obhajovat nikoho.:D Nevím, co se s nima stalo. Kdo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY