Facebook Twitter E-mail
19. listopadu 2017

Druhá řada Handmaid's Tale vítá slavnou posilu

Fanoušci seriálu The Handmaid's Tale (Příběh služebnice) se jistě již nedočkavě třesou na zprávu o tom, kdy se hit stanice Hulu vrátí na televizní obrazovky.

Produkce druhé série začala už v září a streamovací služba Hulu nedávno oznámila, že nových epizod se dočkáme v dubnu. A ještě jedna dobrá zpráva, která se týká počtu epizod. První řada měla 10 epizod, ale bylo oznámeno, že ta druhá bude čítat epizod 13!

Vzhledem k tomu, že po první sérii se příběh posouvá až za děj knihy, tak si nemůžeme být úplně jistí tím, kdo přesně se vrátí. I když by bylo opravdu překvapivé, kdyby se nevrátily hlavní hvězdy. Fanoušci Ofglen (Alexis Bledel) si mohou oddychnout, její příběh se v druhé řadě určitě bude rozvíjet.

K obsazení se totiž připojila Clea DuVall, která se představí jako Sylvia, manželka, o které Ofglen první řadě mluvila. Podle všeho to vypadá, že by se měl vyprávět příběh o tom, jak se Ofglen a Sylvia snaží dostat svého syna do Kanady v době, kdy se Gilead ujímá vlády.

Cleu DuVall můžete znát z mnoha filmových, ale také seriálových rolí. Naposledy byla k viděni v seriálu Veep, ale znát ji můžete i z rolí v Heroes, Better Call Saul nebo Carnivale.


Těšíte se na pokračování Handmaid's Tale? Máte radost z nové herecké posily? A co říkáte na zvýšený počet epizod?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Martysek
před 3 týdny
Na novou sérii se těším, ale počet dílů mohli naopak klidně ubrat. Od půlky mi...
Destinytte
před 3 týdny
Na tohle se těším hodně!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY