Facebook Twitter E-mail
19. listopadu 2017

Druhá řada Handmaid's Tale vítá slavnou posilu

Fanoušci seriálu The Handmaid's Tale (Příběh služebnice) se jistě již nedočkavě třesou na zprávu o tom, kdy se hit stanice Hulu vrátí na televizní obrazovky.

Produkce druhé série začala už v září a streamovací služba Hulu nedávno oznámila, že nových epizod se dočkáme v dubnu. A ještě jedna dobrá zpráva, která se týká počtu epizod. První řada měla 10 epizod, ale bylo oznámeno, že ta druhá bude čítat epizod 13!

Vzhledem k tomu, že po první sérii se příběh posouvá až za děj knihy, tak si nemůžeme být úplně jistí tím, kdo přesně se vrátí. I když by bylo opravdu překvapivé, kdyby se nevrátily hlavní hvězdy. Fanoušci Ofglen (Alexis Bledel) si mohou oddychnout, její příběh se v druhé řadě určitě bude rozvíjet.

K obsazení se totiž připojila Clea DuVall, která se představí jako Sylvia, manželka, o které Ofglen první řadě mluvila. Podle všeho to vypadá, že by se měl vyprávět příběh o tom, jak se Ofglen a Sylvia snaží dostat svého syna do Kanady v době, kdy se Gilead ujímá vlády.

Cleu DuVall můžete znát z mnoha filmových, ale také seriálových rolí. Naposledy byla k viděni v seriálu Veep, ale znát ji můžete i z rolí v Heroes, Better Call Saul nebo Carnivale.


Těšíte se na pokračování Handmaid's Tale? Máte radost z nové herecké posily? A co říkáte na zvýšený počet epizod?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Martysek
před 47 týdny
Na novou sérii se těším, ale počet dílů mohli naopak klidně ubrat. Od půlky mi...
Destinytte
před 47 týdny
Na tohle se těším hodně!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY