Facebook Twitter E-mail
23. listopadu 2017

Co se děje u Doctora Who?


Před pár dny BBC vypustila do světa tuto fotku na které se Jodie Whittaker poprvé představila jako Doctorka.

Kromě toho bylo odtajněno i několik informacích týkajících se nových společníků. V nové řadě se určitě objeví trojice Bradley Walsh (Law & Order: UK) jako Graham, Tosin Cole (Star Wars: The Force Awakens) jako Ryan a Mandip Gill (Hollyoaks) jako Yasmin. Celá trojice je na následujícím snímku s Jodie Whittaker. K týmu se připojí také Sharon D. Clarke (Holby City) v blíže nespecifikované roli a objeví se v několika epizodách.


„Nová Doctorka bude potřebovat nové přátele. Máme radost, že můžeme přivítat Tosina, Mandip a Bradleyho do naší Doctor Who rodiny. Jsou to skvělé britské talenty a nemůžeme se dočkat, až se s Jodie pustí do dobrodružství,“ vydal prohlášení nový showrunner Chris Chibnall. Whittaker k tomu dodala: „Jsem nadšená, že se o tohle dobrodružství mohu podělit s Bradleyem, Mandip a Tosinem. Je to tým snů.“

Ale ještě než se Chibnall ujme otěží, tak nás čeká poslední příběh s Capaldim v čele a Moffatem u kormidla. Ano, vánoční speciál už skoro klepe na dveře. Poslední odvysílaný díl nám připravil cestičku k příběhu a tak trochu víme, co očekávat.

Dvanáctý Doctor, hraným Peterem Capaldim se setká prvním Doctorem, hraným Davidem Bradleyem. Název epizody zní Twice Upon a Time. V traileru je kromě této dvojice zmíněno ještě jméno Mark Gatiss, který se objeví jako voják a vrátí se i Pearl Mackie coby Bill.

Ale co vám budu povídat, trailer si můžete pustit hned teď:
A ještě jedna maličkost. BBC vypustila i sneak peak trvající dvě minuty:

Co říkáte na novinky kolem Doctora Who? Těšíte se na Vánoce? Jak se vám líbí nové oblečení Doctorky a co říkáte na nové společníky?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Rašík
před 55 týdny
Díky za článek, už se nemůžu dočkat až vánoční speciál vyjde. :) doktorka bude...
Pond's
před 55 týdny
Pokud jde o Tardis, nejde ani tak o tradici, ale o to, že se...
Alias
před 55 týdny
ALe je možné to opraviť. Myslím že aj River v nejakej časti povedala, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY