Facebook Twitter E-mail
23. listopadu 2017

Co se děje u Doctora Who?


Před pár dny BBC vypustila do světa tuto fotku na které se Jodie Whittaker poprvé představila jako Doctorka.

Kromě toho bylo odtajněno i několik informacích týkajících se nových společníků. V nové řadě se určitě objeví trojice Bradley Walsh (Law & Order: UK) jako Graham, Tosin Cole (Star Wars: The Force Awakens) jako Ryan a Mandip Gill (Hollyoaks) jako Yasmin. Celá trojice je na následujícím snímku s Jodie Whittaker. K týmu se připojí také Sharon D. Clarke (Holby City) v blíže nespecifikované roli a objeví se v několika epizodách.


„Nová Doctorka bude potřebovat nové přátele. Máme radost, že můžeme přivítat Tosina, Mandip a Bradleyho do naší Doctor Who rodiny. Jsou to skvělé britské talenty a nemůžeme se dočkat, až se s Jodie pustí do dobrodružství,“ vydal prohlášení nový showrunner Chris Chibnall. Whittaker k tomu dodala: „Jsem nadšená, že se o tohle dobrodružství mohu podělit s Bradleyem, Mandip a Tosinem. Je to tým snů.“

Ale ještě než se Chibnall ujme otěží, tak nás čeká poslední příběh s Capaldim v čele a Moffatem u kormidla. Ano, vánoční speciál už skoro klepe na dveře. Poslední odvysílaný díl nám připravil cestičku k příběhu a tak trochu víme, co očekávat.

Dvanáctý Doctor, hraným Peterem Capaldim se setká prvním Doctorem, hraným Davidem Bradleyem. Název epizody zní Twice Upon a Time. V traileru je kromě této dvojice zmíněno ještě jméno Mark Gatiss, který se objeví jako voják a vrátí se i Pearl Mackie coby Bill.

Ale co vám budu povídat, trailer si můžete pustit hned teď:
A ještě jedna maličkost. BBC vypustila i sneak peak trvající dvě minuty:

Co říkáte na novinky kolem Doctora Who? Těšíte se na Vánoce? Jak se vám líbí nové oblečení Doctorky a co říkáte na nové společníky?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Rašík
před 2 týdny
Díky za článek, už se nemůžu dočkat až vánoční speciál vyjde. :) doktorka bude...
Pond's
před 2 týdny
Pokud jde o Tardis, nejde ani tak o tradici, ale o to, že se...
Alias
před 2 týdny
ALe je možné to opraviť. Myslím že aj River v nejakej časti povedala, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY