Facebook Twitter E-mail
22. listopadu 2017

Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: The Punisher
Žánr: Drama / Akční / Krimi / Superhrdinský
Stanice: Netflix
Premiéra: 17. listopadu 2017
Vysílání: celá série naráz
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Steve Lightfoot
Herci: Jon Bernthal, Amber Rose Revah, Ebon Moss-Bachrach, Ben Barnes, Jaime Ray Newman nebo Paul Schulze.

O čem to je?

Frank Castle vykonal pomstu na těch, kteří byli zodpovědní za smrt jeho ženy a dítěte. Nyní však odkrývá spiknutí, které sahá hlouběji než celé newyorské podsvětí.

The Punisher patří do světa Defenders, stejně jako např. Daredevil.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Pajky

Konečně je tady Punisher, jeden z nejočekávanějších seriálu letošního podzimu. Už se nám představil v druhé řadě Daredevila a neměl jsem pochybnosti o tom, že jeho samostatný seriál bude stát za to taky.

Spolupráce Marvel/Netflix jede podle osvědčené šablonky, ke které patří hlavně pomalejší tempo. Stejně jako u všech předcházejících pilotů, tak i u Punishera není důležité hodnotit pouze po pilotu. Jsem si naprosto jistý tím, že se to zlepší. Stejně jako tomu bylo u všech ostatních. Podobně je tomu i u znělky, prostě poznáte, že patří do téhle série.

Největším plusem je rozhodně Jon Bernthal, kterému role antihrdiny Franka sedne jako ulitá, ale kromě částečného představení jeho minulosti jsme se v pilotu vlastně ničeho jiného nedočkali. K akci a drsnějšímu násilí jsme se dostali až v úplném závěru.

Přeci jen jsem vzhledem k tomu, že Punisher už byl představen v Daredevilovi jsem čekal, že bude mít o něco rychlejší rozjezd. Ale má víra je neotřesitelná a vím, že Punisher se zlepší a stejně jako ostatní kousky ze série si zaslouží férové hodnocení až po vidění celé série.

+ zlepší se to
+ nejde hodnotit po pilotu
+ Jon Bernthal
+ závěr

- pomalé tempo
- čekal jsem rychlejší rozjezd

Moje hodnocení pilotu: 70 %
ragelly

Tak co, zase nám budete tvrdit, že Punisher se nedá hodnotit jen po pilotu, ale je potřeba odsledovat celou sérii najednou? Tak to ale nefunguje, takže tady máme názory po pilotu. Vlastně začínám psát už během sledování, protože upřímně? Nic se tam neděje. Začátek byl perfektní. Prvních cca pět minut, než se objevila úvodní znělka, mi dokázalo dokonale rozpumpovat krev v žilách. Ani jsem nemrkala, aby mi něco z té zábavné série scén neuteklo. Nechyběla akce, napětí, brutalita, trošku humoru, prostě ideální kombinace všeho, co má správný akční seriál mít.

Pak ale začala znělka a po ní přišlo 45 minut nekonečných dialogů a statických záběrů. Připomnělo mi to Lukea Cage, kde se taky muselo čekat až do konce epizody, než se konečně začalo něco dít. Je to škoda, protože na začátku jsem byla tak napumpovaná a na konci jsem skoro usínala, protože se to celé odehrávalo v jedné rovině, příběh negradoval a vlastně ani nebylo pořádně ukázáno, o čem celá první série bude. V tomto případě je hodně fajn, že Netflix vypouští celou sérii najednou, protože zájemci si hned pustí další díl, a pak další a další a za jeden den to pak celé (snad) začne dávat smysl. Ale zpravidla platí, že pilot by měl ukázat, kam bude série směřovat, což se podle mě u Punishera úplně nepodařilo.

Co mi nejvíc vadilo, to ale byly flashbacky. Nedokážu si ani představit, jaké to je, když člověk ztratí vše, na čem mu záleží. Chápu jeho touhu po pomstě, kterou vykonal. Ale aby byl pořád tak na dně i po půl roce? Jasně, každý potřebuje čas, ale přijde mi to přitažené za vlasy. Jak neustále při každé příležitosti mu naskakují před očima obrázky z pohodových chvilek se ženou a dětmi. Ze začátku to bylo pochopitelné, ale jak už se to tam objevilo popáté, začalo to být opravdu otravné.

To lehce ospalé tempo mi ale nakonec plně vynahradil závěr, který se opravdu povedl. Doufám, že tímto se Punisher probudil a podobných brutálních scén bude v seriálu o mnoho víc, protože mu neskutečně sednou. Pořád ale nevíme vůbec, ale vůbec nic z toho, o čem bude první řada.

+ úvod a závěr
+ brutalita
+ střih a práce kamery
+ perfektní hudba u akčních scén

- lehce uspávací prostředek epizody
- nevíme nic o příběhu
- flasbhacky

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

The Punisher. Další seriálová adaptace komiksu a další velmi očekávaný kousek, dokonce číslo jedna v žebříčku nejočekávanějších seriálů měsíce listopad. Všichni fanoušci světa, dočkali jste se, je to tady.

Já sama mezi ty nadšeně očekávající nepatřím (no, v době, kdy píšu názor, už má nejspíš většina z nich zhlédnutou celou sérii), takže by se dalo čekat, že vlastně budu mít „vykecané“ všechno předem. Tedy, nevím, jak to dělám, ale tato očekávání se u mě nevyplnila. Obsah jsem na profilu seriálu předem nečetla, články jsem sice četla, ale nic si z nich nezapamatovala, tudíž jsem šla do sledování s čistým štítem.

V porovnání s ostatními seriály je možná trochu nezvyklý, ale pokud se začneme bavit jen a pouze o Marvelu (a jeho temnějších stránkách), je Punisher přesně a do puntíku tím, co by člověk od podobného seriálu čekal.

Na začátku trochu akce, pak ale seriál zvolní a i když se nedá říct, že by se akce zbavil úplně, zaměřuje se hlavně na psychiku hlavního hrdiny. Ten v seriálu hraje prim a naprosto zastiňuje všechny ostatní postavy, takže už jen proto je velmi dobré rozhodnutí věnovat tolik času vysvětlení toho, proč je takový, jaký je. A co dělá.

Jonu Bernthalovi role hodně „sluší“, snad v každičkém momentu dokáže kolem Punishera vytvářet tajemnou auru. Vedlejší postavy jsou tu zatím opravdu jen do počtu, jako každý seriál od Marvelu tahle komiksová adaptace potřebuje trochu času na to, aby se pořádně rozeběhla… Ale za vyzkoušení rozhodně stojí.

+ Punisher a jeho představitel
+ atmosféra
+ psychologie

± pomalejší rozeběh

- vedlejší postavy

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Seraphine313

The Punisher je první seriál od Netflixu, který nebyl plánovaný předem a který je vlastně spin-offem plynoucím z druhé řady Daredevila. Je tak už šestým seriálem do poměrně obřího marvelovského seriálového universa. Je vůbec potřeba? Stojí za to?

Nejprve je potřeba říct, že Frank Castle a Punisher celkově se do skladby ostatních seriálů hodí, i když technicky vzato jako postava nemá žádné superschopnosti. To, z čeho těží, je jeho zatrápená minulost. Takže pokud chcete natočit seriál o Punisherovi, musí být temný, syrový, psychologický, musí v něm být flashbacky, akce, krev a zbraně.

V jistém ohledu tohle všechno seriál od Netflixu má. A přesto si nejsem úplně jistý, jestli tohle je něco, co muselo být natočeno. Akce i krve si užijeme na začátku i na konci poměrně dost (i se zajímavým hudebním podkresem), ale od pilotního dílu byste asi čekali víc. Co se týče psychologických problémů, ano, víte o nich, ale krom toho, že se týkají rodiny, se moc bližšího nedozvíte. Jasně, Punisher není zrovna dvakrát čitelná postava, ale v seriálu si nejste zrovna jisti, jestli to je předlohou samotnou nebo herectvím Jona Bernthala. Ten se sice snaží, ale jeho výkon je, hlavně díky předpokládané tajemnosti a jednoduchosti postavy poměrně… standardní.

Jak je u marvelovek na Netflixu zvykem, o hlavním záporákovi (pokud vůbec existuje) se toho z pilotu moc nedozvíte. Dost možná bude Punisherovým největším nepřítelem on sám. Ať už se to týká jeho osobních psychických problémů nebo třeba několika nelogických postupů v ději. Řekněme, že třeba klasické kopání kanálů by pro kameru nebylo tak sexy jako ultrapomalé bourání zdi v mrakodrapu kladivem. Prostřední část děje pak nejvíc trpí tím, že v ní není moc věcí vysvětleno – divák neznalý postavy se začne rychle nudit, protože čeká akci. Namísto toho dostane polovičatý flashback, který sice osvětlí, koho že to Frank ztratil, nevysvětlí ale už kým, proč, kdy a co se mezitím stalo. Snad jindy.

+ akční scény
+ konečně seriál o antihrdinovi

± Jon Bernthal (i když ho limituje samotná role)

- záporák nikde, náznak většího příběhu je opravdu jen náznak
- flashbacky začnou brzo nudit

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (25. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (25. 9. 2017)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (1. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (14. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (17. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (27. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (právě čteš)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (9. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (31. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Stormrager
před 103 týdny
Ty flashbacky je trošku nefér kritizovat. V Daredevilovi s02 bylo vysvětleno,...
Vachisek
před 103 týdny
V seriálu byli hlavně skvěle zahraní záporáci. :)
sandokan555
před 103 týdny
je to sice pekne vysvetlenie ale asi tak po druhej casti by som bol schopny...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY