21. 11. 2017

Seriálové osudy: The Good Place

Seriálové osudy: The Good Place

Dobré zprávy padají na dobré místo. Stanice NBC oznámila, že svou komedii The Good Place prodlužuje pro třetí řadu! Jde o jeden z prvních seriálů aktuální sezóny, který má již nyní o svém osudu rozhodnuto a jeho fanoušci si můžou oddychnout. Třetí série bude opět obsahovat 13 epizod a na obrazovky se vrátí v sezóně 2018/19.

Půlhodinovka od tvůrce Mikea Schura přeskočila v srpnu 2015 pilotovou fázi a dostala přímou objednávku na celý seriál. První sezóna se představila loni a sklidila úspěch, který vyvrcholil prodloužením pro druhou řadu. Seriálu jistě pomohla i chvála od kritiků, kteří jej vyzdvihovali pro jeho jedinečnost a zábavnost.

Ačkoliv prodloužení přichází relativně brzy, není překvapivé. Aktuální série má v průměru týdenní rating 2.0 a 6,2 milionu celkových diváků. Pokud počítáme s čísly ze všech platforem (včetně oficiálního online sledování a podobně), rating roste dokonce na 2.6, což je navíc mírné zlepšení o proti první sérii (2.57).

The Good Place se na NBC přidává k již dříve prodlouženým seriálům This Is Us a Will & Grace.

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře12zobraz všech 12 příspěvků
LucyM98

LucyM98

Opět 13 dílů? Vždyť druhá měla 12...
před 121 týdny
ragelly

ragelly

první díl byl dvojnásobně dlouhý, někde ho rozdělují do dvou
před 121 týdny
LucyM98

LucyM98

Aha. Děkuji za info :D
před 121 týdny
Další články k tématu