Facebook Twitter E-mail
13. srpna 2012

Miley Cyrus v Dva a půl chlapa a Jodi Lyn v Castlovi

Miley Cyrus by údajně měla hostovat v 10. řadě seriálu Dva a půl chlapa jako nová známost Jakea (Angus T. Jones) a zdrží se na několik epizod. Diváci mohou očekávat, že nakonec skončí v náruči Waldena (Ashton Kutcher).

Dva a půl chlapa se svou novou řadou přesouvá na čtvrtky a premiérového dílu se dočkáme 27. září, kde se setkáme s Brit Morgan (True Blood).

Tvůrce Andrew Marlowe slíbil, že se v 5. sezóně dočkáme rozvinutí vztahu Castla a Beckettové. Vášnivým výbuchem v květnové závěrečné epizodě to prý rozhodně nekončí. To ale neznamená, že to našim hrdličkám bude na klapat na sto procent. Důkazem toho může být hostování Jodi Lyn, která si v druhé epizodě zahraje Kristinu Coterru, která se bude o Castla zajímat mnohem víc než profesionálně, což se jí nemůžeme divit, ale určitě by se měla připravit na hněv Beckettové, pokud se o něco pokusí.

Castle má premiéru 24. září a epizoda se bude jmenovat „Po bouřce“ ( After The Storm).

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vegen
hodně dávno
Holčičí bitka, to tam prostě musí bejt :D
Maarti
hodně dávno
Jake že bude mít holku, no, to asi bude vtipný :D
powercrusher
hodně dávno
Aby Miley neskončila s Judith :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY