Facebook Twitter E-mail
5. prosince 2017

House of Cards: Poslední řada jako sólo pro Robin Wright

Ohledně Kevina Spaceyho a seriálu House of Cards toho v posledních týdnech bylo napsáno opravdu hodně. Spacey byl obviněn z toho, že před třiceti lety na svém večírku sváděl nezletilého kluka a snažil se ho dostat v podnapilém stavu do postele. Tento skandál se zařadil do rance #metoo událostí, kdy bylo ze sexuálního obtěžování obviněno mnoho známých osobností, ať už herců, režisérů, producentů, tvůrců a podobně.

Netflix na Spaceyho obvinění reagoval téměř ihned. Seriál House of Cards byl zrušen a natáčení závěrečné šesté série s okamžitou platností pozastaveno. Po několika dnech bylo oznámeno, že Spacey byl ze seriálu vyhozen a v šesté řadě se neobjeví, nicméně už v té době se spekulovalo o tom, jestli šestka vůbec bude natočená, protože produkce stála na místě dál.

Nyní je všem spekulacím konec. Šestá řada skutečně bude, bude obsahovat osm epizod a v sólo hlavní roli se objeví Robin Wright, která v seriálu hraje od začátku Claire Underwood, Frankovu manželku. Natáčení by mělo pokračovat v polovině ledna. Prozatím není jasné, jakým způsobem bude Frankova nepřítomnost vysvětlena.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misiacik0308
před 45 týdny
mne to je koniec koncov jedno. uz v prvej serii bol tak kruto arogantny a...
hanee
před 45 týdny
Tak se Robin dočká toho, že nakonec bude mít víc peněz.
Constantius
před 39 týdny
Bez Kevina to nebude ono. Pro mne seriál tímto skončil pátou řadou

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY