Facebook Twitter E-mail
5. prosince 2017

House of Cards: Poslední řada jako sólo pro Robin Wright

Ohledně Kevina Spaceyho a seriálu House of Cards toho v posledních týdnech bylo napsáno opravdu hodně. Spacey byl obviněn z toho, že před třiceti lety na svém večírku sváděl nezletilého kluka a snažil se ho dostat v podnapilém stavu do postele. Tento skandál se zařadil do rance #metoo událostí, kdy bylo ze sexuálního obtěžování obviněno mnoho známých osobností, ať už herců, režisérů, producentů, tvůrců a podobně.

Netflix na Spaceyho obvinění reagoval téměř ihned. Seriál House of Cards byl zrušen a natáčení závěrečné šesté série s okamžitou platností pozastaveno. Po několika dnech bylo oznámeno, že Spacey byl ze seriálu vyhozen a v šesté řadě se neobjeví, nicméně už v té době se spekulovalo o tom, jestli šestka vůbec bude natočená, protože produkce stála na místě dál.

Nyní je všem spekulacím konec. Šestá řada skutečně bude, bude obsahovat osm epizod a v sólo hlavní roli se objeví Robin Wright, která v seriálu hraje od začátku Claire Underwood, Frankovu manželku. Natáčení by mělo pokračovat v polovině ledna. Prozatím není jasné, jakým způsobem bude Frankova nepřítomnost vysvětlena.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misiacik0308
před 14 týdny
mne to je koniec koncov jedno. uz v prvej serii bol tak kruto arogantny a...
hanee
před 14 týdny
Tak se Robin dočká toho, že nakonec bude mít víc peněz.
Constantius
před 9 týdny
Bez Kevina to nebude ono. Pro mne seriál tímto skončil pátou řadou

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY