Facebook Twitter E-mail
6. ledna 2018

Novinka pod lupou: Happy! (Syfy)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Happy!
Žánr: Drama / Akční / Thriller / Krimi / Fantasy / Komedie
Stanice: Syfy
Premiéra: 6. 12. 2017
Vysílání: středa 22:00
Délka pilotu: 43 minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Grant Morrison, Darick Robertson
Herci: Christopher Meloni, Patton Oswalt, Ritchie Coster, Lili Mirojnick, Medina Senghore, Patrick Fischler, Joseph D. Reitman, Christopher Fitzgerald, Hannah Hodson, Gus Halper, Laura Poe, Brendan Burke

O čem to je?

Nick Sax je ožrala, zkorumpovaný bývalý policista a nájemný zabiják, který se plácá v prostředí sexu bez citů, zrady a vražd, které jsou na denním pořádku. Poté, co se mu jedna akce nevydaří přesně podle jeho představ, se mu život navždy změní. Může za to malý a věčně pozitivní imaginární létající kůň jménem Happy.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Dneska jsem si dala najednou pět pilotů a nemůžu uvěřit tomu, jak dobře to dopadlo. Líbily se mi vlastně jen tři, ale zato se mi líbily opravdu mimořádně. Myslím si, že Happy je z nich na špici. Bavila jsem se od začátku do konce, ani jsem nemrkala, aby mi něco neuteklo, a na konci jsem se už smála nahlas a nadšeně jsem psala minimálně dvěma lidem, že tento seriál musí rozhodně vyzkoušet. A jedním z nich byl dokonce i fruiko, a to fruikovi zásadně nikdy nic nedoporučuju.

Happy je parádní, fakt že jo. Před začátkem sledování jsem se neskutečně bála, co z toho vyleze, opravdu jsem myslela, že nás čeká něco ve stylu Imaginary Mary, což by byla moje smrt. Tady se ale hodně ukazuje, jak jde podobný koncept zpracovat dvěma naprosto diametrálně odlišnými způsoby. Protože když se řekne, že hrdina vidí modrého plyšového animovaného koně, tak se asi polovina z vás zděsí. Ale vážně se nemusíte bát, protože jeho zpracování je naprosto parádní. Jasně, možná občas leze na nervy, ale rozhodně to není taková příšera, jako byla v Mary.

Ono tady ale vlastně nejde o toho koně, i když je to bezesporu prvek, který si každý spolehlivě zapamatuje. Nicméně důležitější je hlavní hrdina, který je jedním z nejlepších, jaké jsem za poslední týdny nebo měsíce měla tu čest vidět. Je to přesně ten typ, které nejvíc miluju. Má sám zpackaný život, nic ho nezajímá, chrlí jednu hlášku za druhou, nebojí se použít násilí a prostě je na něj radost pohledět. Už předtím jsem věděla, že Chris Meloni se cítí jako ve vodě jak v dramatických, tak i v komediálních rolích. V Happym obě perfektně kombinuje. Nejde o komedii, ale tím, jak perfektně hláškuje, prostě zákonitě musí ukázat i svou komickou stránku. Představte si, že tu máte House, který lidi neléčí, ale střílí. A pak v sanitce si se zbraní v ruce poroučí ty a ty konkrétní prášky proti bolesti.

Neřekla bych, že seriál měl extra pomalý rozjezd, protože od začátku se tam něco dělo. Nicméně v druhé polovině, kdy se děj přesunul do nemocnice, to teprve dostalo ty správné grády. Upřímně jsem se musela ptát Tempy, jestli jsem náhodou neměla špatně stažený díl, protože to skončilo tak náhle, že jsem to fakt nečekala a netušila jsem, jestli mi tam náhodou pár minut nechybí (bohužel nechybělo). To je přesně to, o čem mluvím v každém názoru. Tento pilot mě dokázal naprosto pohltit a vtáhnout do děje, že jsem úplně zapomněla na všechno kolem a jen jsem si naplno užívala každou scénu. Především ty krvavé scény se Smoothiem v nemocnici byly naprosto TOP, chtěla jsem, aby to nikdy neskončilo, bylo to tak úchylné, až to bylo geniální, vážně.

P.S.: Strašně mě pobavilo, že ti bratři, které hrdina zabil, se jmenovali Scaramucci, zkracovali to na Mooch, připomnělo mi to zlaté časy, kdy byl Mooch na týden mluvčím Bílého domu a Colbert si z něj dělal srandu. Od doby jeho vyhazovu už to není ono, mám po Moochovi díru v srdci.

+ hlavní hrdina
+ Chris Meloni je pro tuhle roli perfektní
+ sarkasmus
+ nechuťárny, spousta násilí a krve
+ dokonce i ten modrý plyšový animovaný kůň je plus, Patton Oswalt ho dabuje geniálně
+ naplno vás vtáhne do děje
+ zvrat na konci

Moje hodnocení pilotu: 100 %
Seraphine313

Pokud nevíte, o čem je Happy, mrkněte se na trailer. Je plný drsného, vlastně kreativně drsného humoru… a taky jednoho animovaného jednorožce. A v tom je vlastně samotná myšlenka seriálu úžasná – přináší kontrasty, které byste rozhodně nečekali.

Někomu by se mohlo zdát, že přidání animovaného roztomilého prvku do takového seriálu protkaného temným drsným humorem, by měla být chyba a krok vedle. Ano, ze začátku se to tak opravdu zdá, dokonce vás to provokuje víc, než animovaný Zorn, ale brzy vám to do příběhu sedne. Jako opilecká vidina, která baví, i když tam jen je. Ostatně tak je i odprezentována a upřímně, baví od začátku do konce. Happyho průpovídky jsou jedna velká show, která je naštěstí kontrována Nickovou uštěpačností a rýpalstvím.

Nutno podotknout, že Happy se v příběhu objeví až téměř v polovině dílu. Do té doby je to prostě drsňácká krimi s velkým bouchačem v hlavní roli, který v podstatě jako by z oka vypadl Lobovi (komiksoví fandové vědí). Jen to není scifárna, ale v podstatě… co to vlastně je? Mě při sledování napadal v podstatě jen jediný žánr – pohádka. Je to moderní pohádka pro dospělé, je tam hodný, je tam zlý, hodný musí zachránit princeznu (malé dítě), přičemž mu pomáhá roztřeštěný pomocník.

Co se mi na Happym nelíbilo, je jeho občasná předvídatelnost. Že jistá osoba je jistou dcerou jistého člověka ví divák v podstatě od začátku, protože jinak to snad ani být nemůže. Jenže mezi vším tím showmanstvím, které Nick s Happym přinášejí, by se nemělo úplně zapomínat ani na hlavní dějovou linku. Ta je totiž chvílemi tak upozaděna, že vlastně ani nevíte, proč tam ta policistka je, co má společného s Nickem, co se děje a proč by ho to mělo zajímat. Většina je ale náležitě vysvětlena a vlastně to není až tak těžké pochopit.

Happy! je pro mě v podstatě komedie tohoto roku. A že bych to od Syfy rozhodně nečekal. Pokud jste schopni Happyho dokoukat, je velice pravděpodobné, že s vámi něco je. Pravděpodobně jste pro seriál ideální divák.

+ scéna s prášky
+ scéna s hasicím přístrojem

± Happy
± je to v podstatě pohádka

- nechutnosti nejsou pro každého… i když tajně vás asi potěší

Moje hodnocení pilotu: 90 %
Tempy

Už jste někdy chtěli zabít modrého jednorožce? Já jo, přibližně posledních 20 minut. Ano, jsem ochránce zvířat, ale a) jednorožci opravdu nejsou reální, sorry jako a b) tohle je sakra modrej, plyšovej, imaginární létající jednorožec s hlasem a chováním Olafa z Frozen. Ne, nespletla jsem si seriál, ani jsem u sledování nic nepožila.

O Happy! jsem před zhlédnutím pilotu věděla jen dvě věci – je to komiksárna a má premiéru 6. prosince, takže na to, co přišlo, jsem nebyla připravená. Přinejhorším jsem počítala s nějakým skřítkem! Pilot, který zpočátku vypadal jako zajímavý hybrid Law & Order: SVU (Christopher Meloni), Dirka Gentlyho (úvodní diskotéková pasáž) a jakéhokoli vašeho oblíbeného krváku, který si dosadíte, se zvrhl v cosi mezi Falešnou hrou s králíkem Rogerem, už zmíněným Ledovým královstvím a jakýmkoliv krvákem, který si dosadíte. Naštěstí nikdo nezpíval.

První minuty vypadají slibně, sledujeme zdevastovaného nájemného zabijáka, kterému už je všechno tak nějak u zádě, pak se ale na scéně objevuje pan Sonny Shine se svými Teletubbies, pardon, Wishees a vy přemýšlíte, jestli už lidstvo opravdu kleslo tak hluboko a doufáte, že to bude hlavní záporák, protože to by byla jediná omluva pro existenci této kreatury. Ale bude hůř! Tvůrci mě dost dopálili s tím, jak obyčejně a nudně nám naservírovali minulost hlavního hrdiny – na stole ležící novinový otvírák o (asi) zkorumpovaném poldovi? Jako vážně? Takhle se to dělalo v devadesátkách, ne? Naštěstí tímhle nepovedeným záběrem začíná další zajímavá část pilotu – dějová linka točící se kolem mafiánského klanu Scaramucciových (ehm, jsou tu nějací fanoušci Stephena Colberta? :D).

A pokud by se už celý seriál nesl v tomhle duchu mafiánů, prostitutek a konec konců i „velmi zlého Santy“, jak je tato postava označena na IMDb, tak nemám jediný problém. Bohužel na scénu přichází Miss Nesympatie neboli bývalá parťačka, kterou je prostě utrpení sledovat, a hned po ní to „modré cosi“. Chápu, že se tvůrci jen drží předlohy, ale mně tohle spojení dvou světů prostě drásá nervy. Tak je to teda drsná komiksárna, nebo užvatlaná taškařice s plyšákem, který měl být asi komediálním elementem, ale nějak se to zvrtlo? O sentimentálním zakončení radši ani nemluvě.

+ Christopher Meloni a jeho herecký koncert
+ tempo
+ ujetost (viz scéna v sanitce)

- ta modrá chlupatá mrcha
- Patrick Fischler (protože ten chlap je prostě všude!)
- povrchnost – na konci je vám v podstatě úplně jedno, co bude dál

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Drunk_Queen

Happy! zní hodně bizarně. A ne kvůli vykřičníku v názvu, i když to samo o sobě by podle mě upřímně stačilo. Ale u mně o tomhle názoru rozhodl už moment, kdy jsem o seriálu psala comicconový článek, což bylo také mimochodem poprvé, co jsem o tomhle seriálu slyšela.

Ovšem seriál předčil veškerá má očekávání. Ve chvíli, kdy se na začátku epizody jako doprovod k vánoční koledě (nenávidím vánoční koledy a vánoční písničky obecně) hlavní hrdina potácel na parketě bez půlky hlavy, přičemž z té zbývající části mu létaly minimálně desítky litrů krve a hlavní hrdina k tomu potácení ještě odevzdaně daboval, zvládla jsem jen hodně zmateně sledovat monitor a zmateně lomeno pobaveně se smát.

Sice si pořád úplně nedokážu vysvětlit, jak na tohle někdo přišel (ok, vzhledem ke zbytku pilotní epizody tohle zas tak nevyčuhuje, takže bych se měla spíš ptát, jak někdo dokázal přijít na tohle všechno), každopádně uznávám, že začátek své poslání upoutat divákovu pozornost splnil na jedničku s hvězdičkou. Podtrženou. Několikrát.

Prostředek nám naservíroval vynikající výkon Christophera Meloniho, trochu umírněnosti a rozvoj několika linek, co se budou hodit v budoucnosti. Jo a animovaného plyšáka. Nečekejte Imaginary Mary, protože tohle je i přes hodně (možná v kontrastu se zbytkem až moc) umírněný prostředek asi milionkrát trhlejší a milionkrát zajímavější, protože Happy! jaksi není nudná rodinná rádobykomedie. A ani nebyla, oni už to vlastně stihli i zrušit.

Každopádně po usedlejší části konec najíždí opět na zběsilé tempo a zběsilost celkově. Vynikající soundtrack, konec, který diváky téměř jistě přitáhl i k druhé epizodě… Myslím, že tu máme jednu z nejlepších novinek sezóny, minimálně co se potenciálu týče.

+ začátek a konec
+ Christopher Meloni
+ zběsilost a šílenost seriálu

- možná až příliš umírněný prostředek

Moje hodnocení pilotu: 80 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: The Deuce (HBO) (23. 9. 2017)
Novinka pod lupou: The Orville (Fox) (25. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Kafe a cigárko (Stream.cz) (25. 9. 2017)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Rex (Markíza) (26. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Back (Channel 4) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Porters (Dave) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Move (ITV) (30. 9. 2017)
Novinka pod lupou: Young Sheldon (CBS) (1. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Me, Myself & I (CBS) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghosted (Fox) (4. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Tin Star (Sky Atlantic) (8. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Absentia (AXN) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Greenhouse Academy (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: American Vandal (Netflix) (9. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Will & Grace (NBC) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: P. K. Dick's Electric Dreams (Channel 4) (10. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Doctor (ABC) (14. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Bad Blood (City) (15. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Star Trek: Discovery (CBS All Access) (17. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Mayor (ABC) (19. 10. 2017)
Novinka pod lupou: 9JKL (CBS) (20. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ten Days in the Valley (ABC) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Alias Grace (CBC, Netflix) (21. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Marvel's Inhumans (ABC) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: White Famous (Showtime) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dáma a Král (Nova) (22. 10. 2017)
Novinka pod lupou: SEAL Team (CBS) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Porridge (BBC) (23. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Law & Order: True Crime (NBC) (26. 10. 2017)
Novinka pod lupou: The Brave (NBC) (27. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Rellik (BBC) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Ghost Wars (Syfy) (30. 10. 2017)
Novinka pod lupou: Dear Murderer (TVNZ) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak) (3. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Taxikář (Playtvak) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Liar (ITV) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The End of the F***ing World (Channel 4) (4. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Wisdom of the Crowd (CBS) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Gifted (Fox) (6. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Kevin (Probably) Saves the World (ABC) (7. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Valor (The CW) (8. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Dynasty (The CW) (9. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Suburra (Netflix) (16. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Mindhunter (Netflix) (20. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Gunpowder (BBC) (21. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Punisher (Netflix) (22. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Lore (Amazon) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Bounty Hunters (Sky1) (24. 11. 2017)
Novinka pod lupou: No Activity (CBS All Access) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Sea Oak (Amazon) (25. 11. 2017)
Novinka pod lupou: Love You More (Amazon) (27. 11. 2017)
Novinka pod lupou: The Climb (Amazon) (28. 11. 2017)
Novinka pod lupou: S.W.A.T. (CBS) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Lifeline (YouTube Red) (4. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Loudermilk (Audience Network) (5. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Jellies (Adult Swim) (8. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Runaways (Hulu) (9. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Living the Dream (Sky1) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: SMILF (Showtime) (11. 12. 2017)
Novinka pod lupou: She's Gotta Have It (Netflix) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Krmelec u Muflona (Stream.cz) (12. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Godless (Netflix) (16. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Frankie Drake Mysteries (CBC) (21. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sick Note (Sky1) (23. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Sisters (TEN) (25. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Future Man (Hulu) (26. 12. 2017)
Novinka pod lupou: There's... Johnny! (Hulu) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Tarantula (TBS) (28. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Knightfall (History) (29. 12. 2017)
Novinka pod lupou: The Letdown (ABC) (30. 12. 2017)
Novinka pod lupou: Dabing Street (Česká televize) (4. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Howards End (BBC One, Starz) (5. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Last Post (BBC) (6. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Happy! (Syfy) (právě čteš)
Novinka pod lupou: Extinct (BUYtv) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Sunshine (SBS) (8. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Superstition (Syfy) (9. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Damnation (USA Network) (10. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Burden of Truth (CBC) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Strike Back (Sky1) (12. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Long Road Home (National Geographic) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Love, Lies and Records (BBC) (13. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Dark (Netflix) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Counterpart (Starz) (15. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Bancroft (ITV) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Chi (Showtime) (16. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Marie Terezie (Česká televize) (17. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Little Women (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Miniaturist (BBC) (18. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Alone Together (Freeform) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: McMafia (BBC) (19. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Oteckovia (Markíza) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Romper Stomper (Stan) (20. 1. 2018)
Novinka pod lupou: LA to Vegas (Fox) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vlci (JOJ) (22. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Resident (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: 9-1-1 (Fox) (23. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Black Lightning (The CW) (24. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Girlfriends (ITV) (25. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Grown-ish (Freeform) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Derry Girls (Channel 4) (26. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Next of Kin (ITV) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Shrink (Seeso) (27. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Vzteklina (Česká televize) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Britannia (Sky Atlantic) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: The Alienist (TNT) (29. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Kiri (Channel 4) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Detektív Dušo (Markíza) (30. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Waco (Paramount Network) (31. 1. 2018)
Novinka pod lupou: Craith (S4C) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Paynes (OWN) (1. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Mosaic (HBO) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hard Sun (BBC One) (2. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Let's Get Physical (POP) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Step Up: High Water (Youtube Red) (3. 2. 2018)
Novinka pod lupou: A.P. Bio (NBC) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Altered Carbon (Netflix) (5. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Our Cartoon President (Showtime) (6. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Requiem (BBC) (7. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Crawford (CBC) (8. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Here and Now (HBO) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Underbelly Files: Chopper (Nine) (12. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Collateral (BBC) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Trauma (ITV) (13. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Bliss (Sky 1) (15. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Stargate Origins (Stargate Command) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Everything Sucks! (Netflix) (19. 2. 2018)
Novinka pod lupou: The Young Offenders (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Troy: Fall of a City (BBC) (20. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Inšpektor Max (RTVS) (21. 2. 2018)
Novinka pod lupou: This Close (Sundance) (22. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Final Space (TBS) (23. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Hold the Sunset (BBC) (26. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Living Biblically (CBS) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Good Girls (NBC) (27. 2. 2018)
Novinka pod lupou: Seven Seconds (Netflix) (1. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Caught (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Little Dog (CBC) (3. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Action Team (ITV2) (6. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Milenky (Markíza) (8. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Looming Tower (Hulu) (10. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Life Sentence (The CW) (12. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Deception (ABC) (17. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Shakespeare & Hathaway (BBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Rise (NBC) (20. 3. 2018)
Novinka pod lupou: For the People (ABC) (21. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Unsolved (USA Network) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Harrow (ABC) (22. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Station 19 (ABC) (26. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Instinct (CBS) (27. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Save Me (Sky Atlantic) (30. 3. 2018)
Novinka pod lupou: The Detail (CTV) (31. 3. 2018)
Novinka pod lupou: Kuchyňa (Markíza) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Safe Harbour (SBS) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Heathers (Paramount) (2. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Champions (NBC) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Oath (Crackle) (3. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Youth and Consequences (Youtube Red) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Siren (Freeform) (4. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Krypton (Syfy) (5. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Splitting Up Together (ABC) (6. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Roseanne (ABC) (7. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Terror (AMC) (9. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alex, Inc. (ABC) (10. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Alexa and Katie (Netflix) (13. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Squinters (ABC) (16. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Trust (FX) (17. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Carter (AXN) (18. 4. 2018)
Novinka pod lupou: On My Block (Netflix) (20. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Lost in Space (Netflix) (21. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Edha (Netflix) (23. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Mechanism (Netflix) (24. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Barry (HBO) (26. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Come Home (BBC) (27. 4. 2018)
Novinka pod lupou: The Dangerous Book for Boys (Amazon) (28. 4. 2018)
Novinka pod lupou: Vesničan (Playtvák) (4. 5. 2018)
Novinka pod lupou: The Rain (Netflix) (30. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Constantine: City of Demons (CW Seed) (31. 5. 2018)
Novinka pod lupou: Reverie (NBC) (1. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Patrick Melrose (Showtime / Sky Atlantic) (2. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Condor (Audience Network) (15. 6. 2018)
Novinka pod lupou: American Woman (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Impulse (Youtube Red) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Dietland (AMC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Mystery Road (ABC) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Cloak and Dagger (Freeform) (18. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Crossing (ABC) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Strange Angel (CBS All Access) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Pose (FX) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Succession (HBO) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: The Hollow (Netflix) (19. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Bulletproof (Sky One) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Innocent (ITV) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Yellowstone (Paramount Network) (21. 6. 2018)
Novinka pod lupou: All Night (Hulu) (22. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Take Two (ABC) (23. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Kadeřnictví (Stream.cz) (25. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Safe (Netflix) (27. 6. 2018)
Novinka pod lupou: Picnic at Hanging Rock (Showcase) (2. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sweetbitter (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Vida (Starz) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: High and Dry (Channel 4) (4. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Cobra Kai (Youtube Red) (9. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Split (BBC) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Outpost (The CW) (11. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Metanol (Česká televize) (12. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Sharp Objects (HBO) (14. 7. 2018)
Novinka pod lupou: The Woman in White (BBC) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Wannabe (BBC Three) (19. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Štafl (Stream.cz) (26. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In Contempt (BET) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Lee and Dean (Channel 4) (27. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Ordeal by Innocence (BBC) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: In the Long Run (Sky One) (30. 7. 2018)
Novinka pod lupou: Castle Rock (Hulu) (5. 8. 2018)
Novinka pod lupou: All About the Washingtons (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Dead Lucky (SBS) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bite Club (Nine) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Killing Eve (BBC America) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Bodyguard (BBC One) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Disenchantment (Netflix) (28. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Doomsday (Amazon) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Hang Ups (Channel 4) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Liza on Demand (Youtube Red) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Insatiable (Netflix) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Lodge 49 (AMC) (29. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Love Is (OWN) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: On the Edge (Channel 4) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Jack Ryan (Amazon) (31. 8. 2018)
Novinka pod lupou: Sideswiped (Youtube Red) (1. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Bletchley Circle: San Francisco (ITV) (3. 9. 2018)

Novinka pod lupou: The Last OG (TBS) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Deep State (Fox) (3. 9. 2018)
Novinka pod lupou: City and the City (BBC Two) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: One Dollar (CBS All Access) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: The Innocents (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: Paradise PD (Netflix) (4. 9. 2018)
Novinka pod lupou: 2017/2018 (5. 9. 2018)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 99 týdny
Seraphine akorát ve svém názoru psal, že je to taková pohádka pro dospělé,...
Chrosticek
před 99 týdny
Serial Happy! je idealny :D Nielen ze je super, ale zabral rovno aj 4 polozky...
hanee
před 99 týdny
...podle pravidel se dá použít jeden seriál jen jednou ;-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY