13. 12. 2017

Seriálové osudy: Mr. Robot

Seriálové osudy: Mr. Robot

Dnes se vysílá finále třetí řady dramatu Mr. Robot. Fanoušci si ho budou moct vychutnat naplno. Kabelovka USA Network totiž právě oznámila, že seriál prodlužuje pro čtvrtou řadu. Scenáristé už aktuálně pracují na nových epizodách. Zprávu oznámil tvůrce Sam Esmail na svých profilech na sociálních sítích.

Zpráva o prodloužení přichází den poté, co herec Christian Slater získal svou třetí nominaci na Zlatý glóbus v řadě. Asi netřeba doplňovat, že všechny nominace jsou v kategorii herce ve vedlejší roli a patří mu za výkon v Mr. Robot. Slate si dokonce sošku za první sérii odnesl, seriál dokonce vyhrál v první řadě Glóbus za nejlepší drama.

Ve třetí řadě seriál zaznamenal pokles ve sledovanosti. Pro srovnání: V první sérii mělo drama rating kolem 0.5 a 1,4 milionu diváků, zatímco letos, tedy o dva roky později, jsme na číslech kolem 0.2 a půl milionu diváků. Přesto se však především u kabelovek klade velký důraz na to, jak seriál vnímají kritici a samozřejmě i na zmíněných nominacích na prestižní seriálová ocenění, kde je Mr. Robot každoročně přítomen.

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
arthurcz

arthurcz

Já mám pořád ještě znechucení z 2. série, ale třetí sérii zachraňují nadšené komentáře, tak ten maraton...
před 114 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Jásám,jásám...radost veliká :)
před 114 týdny
Koldik

Koldik

juchuuuu
před 111 týdny
Další články k tématu