Diskuze k článku Hej, SerialZoňáci, mám koukat na Mom?
avatar uživatele
Christina
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
28. 9. 2013 / 16:07:50 (před 10 roky)
off

První díl jsem už viděla a zas tak špatné mi to nepřišlo. Určitě budu sledovat další díly. :)

avatar uživatele
Sovička
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
28. 9. 2013 / 18:58:26 (před 10 roky)
off

Není to tak strašné, ale kdyby tam nehrála Anna Faris, tak bych asi po pilotu přestala sledovat. Takhle se ještě možná na pár dalších dílů podívám. :-)

avatar uživatele
modešílka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
28. 9. 2013 / 19:50:51 (před 10 roky)
off

ještě jsem neviděla první díl, moc mě totiž komediální seriály nebaví až na 2 Broke Girls ten je mi přítulný a i vtipy jsou dobrý. ale myslím že se podívám na ten první díl a pak to celé porovnám. :)

avatar uživatele
frantises
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
28. 9. 2013 / 20:17:36 (před 10 roky)
off

Pilot jsem viděl včera, ale nijak nadšený jsem nebyl. Souhlasím s Ragelly, vtipy nic moc, postavy jsou (až na šéfkuchaře) nesympatické. Pokud bude mít seriál úspěch, možná se někdy podívám na další díl, ale zatím dávám ruce pryč... :)

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
14. 10. 2013 / 23:02:40 (před 10 roky)
off

já jsem seriál asi nepochopila. jak se dala dohromady s tímhle chlapem? jak může být celkem normální matka tomu synovi, což u něj vypadalo, když její matka doma vařila drogy a ona taky chlastala celý život? a jak se dostala se svým alkoholismem a ex, který neplatí alimenty, k tamovému domu? a není celkem v pohodě na to, že přestala pít nedávno? já myslela, že to bude aspoň dva roky poté.