Diskuze k článku SARS: Cable edition XVIII
avatar uživatele
zbynhu
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
1. 2. 2015 / 18:38:07 (před 9 roky)
off

S dvojicí 12 Monkeys a Helix na SyFy to vypadá bledě...

avatar uživatele
Lucie N
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
1. 2. 2015 / 18:41:53 (před 9 roky)
off

Nechtěli by jste do toho přehledu přidat the fosters, chasing life a lost girl? Vím že u lost girl rating už nemá pro seriál žádný význam ,jelikož letos končí, ale jen tak pro zajimavost ,by mě zajímalo jak si vede poslední serie..:)Díkyy...:)

Luxik
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
1. 2. 2015 / 19:33:30 (před 9 roky)
on
Lucie N napsal(a):

Nechtěli by jste do toho přehledu přidat the fosters, chasing life a lost girl? Vím že u lost girl rating už nemá pro seriál žádný význam ,jelikož letos končí, ale jen tak pro zajimavost ,by mě zajímalo jak si vede poslední serie..:)Díkyy...:)

Chasing a Fosters jsem přidala, netuším, kam se mi tyhle seriály ztratily, díky za upozornění :) Lost Girl je kanadský seriál, sledovanost doplnit nemůžu, protože není známá, ale i kdyby byla, tak by se počítala v rámci Kanady, takže to porovnání s ostatními seriály tady, které jsou podle amerického publika, by stejně bylo k ničemu :)

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
1. 2. 2015 / 19:46:10 (před 9 roky)
off
ragelly napsal(a):

Chasing a Fosters jsem přidala, netuším, kam se mi tyhle seriály ztratily, díky za upozornění :) Lost Girl je kanadský seriál, sledovanost doplnit nemůžu, protože není známá, ale i kdyby byla, tak by se počítala v rámci Kanady, takže to porovnání s ostatními seriály tady, které jsou podle amerického publika, by stejně bylo k ničemu :)

Nemohla bys tam přidat ještě Suits? :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
1. 2. 2015 / 19:54:18 (před 9 roky)
on
HonZajs000 napsal(a):

Nemohla bys tam přidat ještě Suits? :-)

Přidáno :)

avatar uživatele
Lucie N
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
1. 2. 2015 / 20:10:32 (před 9 roky)
off
ragelly napsal(a):

Chasing a Fosters jsem přidala, netuším, kam se mi tyhle seriály ztratily, díky za upozornění :) Lost Girl je kanadský seriál, sledovanost doplnit nemůžu, protože není známá, ale i kdyby byla, tak by se počítala v rámci Kanady, takže to porovnání s ostatními seriály tady, které jsou podle amerického publika, by stejně bylo k ničemu :)

Super, Děkuji...:)

Luxik
avatar uživatele
Tyler Durden
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
1. 2. 2015 / 20:33:01 (před 9 roky)
off

Shameless ide na hor to som moc moc rád aj ked v podstate mi to môže byť jedno lebo dalšia séria už bola oznámená ale aj tak super :)

"All that we see or seem is but a dream within a dream."
Editováno: 1x | Naposledy: 1. 2. 2015 / 21:12:23
avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
1. 2. 2015 / 20:49:04 (před 9 roky)
off
ragelly napsal(a):

Přidáno :)

Díky. :-)

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
_karel_
Dlouholetý uživatel | Cool level: 67 | kpt. Benjamin Franklin 'Hawkeye' Pierce
1. 2. 2015 / 22:29:04 (před 9 roky)
off

Těžké ztráty mých oblíbenců na Syfy, himl.