Diskuze k článku S lupou do historie: Spin City
avatar uživatele
007.dany
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
26. 3. 2017 / 10:07:59 (před 7 roky)
off

Tento seriál v dnešní době už ničím neupoutá pozornost.Na to jsou jiné klasiky,které jsou mnohem lepší než tahle směska.

Dan
avatar uživatele
Livia136
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
26. 3. 2017 / 10:29:43 (před 7 roky)
off
007.dany napsal(a):

Tento seriál v dnešní době už ničím neupoutá pozornost.Na to jsou jiné klasiky,které jsou mnohem lepší než tahle směska.

dovolím si trochu nesúhlasiť,pretože to určite závisí od daného diváka. Ja som tento seriál prvý krát videla pred 2 rokmi a veľmi sa mi páčil. Pár dielom mi trvalo kým som si zvykla na postavy a štýl humoru, ale potom ma to strašne chytilo a celé som to pozrela asi počas necelých 2 týždňov.

avatar uživatele
Martysek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
26. 3. 2017 / 17:22:11 (před 7 roky)
off

Můj oblíbený, někdy se chystám ještě znovu skouknout, ale je toho teď tolik, že nějak nezbývá čas. Nejlepší díly byly s Michaelem J. Foxem než ho nahradil Sheen.

avatar uživatele
Pajky
Redaktor | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
26. 3. 2017 / 18:02:07 (před 7 roky)
off

Parádní seriál! Před pár lety (cca 5) jsem se na ně podíval znovu a vážně se hodně bavil. Navíc nabízí jednu z nejemotivnějších rozluček s postavou všech dob. To, jak je M.J.Fox nahrazen, ale hlavně proč, diváka prostě semele. A i když se Charlie Sheen snaží (a bavil mě), tak na Michaela mu vážně kousek chybí...

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
avatar uživatele
Destinytte
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
28. 3. 2017 / 20:12:38 (před 7 roky)
off

V téhle rubrice se skoro vždycky objeví seriál, co neznám. :)