Diskuze k článku Novinka pod lupou: Still Star-Crossed
avatar uživatele
novoten
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
16. 7. 2017 / 20:16:40 (před 6 roky)
off

Trochu mě ten hate překvapuje, takovouhle smršť bych čekal na tuzemské kousky. Za mě pilot kolem 60-ky s tím, že v dalších dílech to jde o chlup dolů, ale sérii (a nejspíš i celý seriál) určitě dokoukám.

avatar uživatele
Destiny
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
16. 7. 2017 / 20:19:59 (před 6 roky)
off

Námět dobrý, ale provedení zkazili jak jen mohli. Nebudu tady povídat, že ve Veroně z 15 století nenarazíte na tolik černochů, jak se nám tvůrci snaží namluvit. A pokud jestli, tak určitě nebudou v řadách nobility.

Kostýmy jsou otřesné, herecké výkony až na výjimky slabé. Drží mě u toho jen zvědavost, jak to bude pokračovat dál.

avatar uživatele
terinka.kavkova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 33 | Jack Carter
16. 7. 2017 / 20:22:04 (před 6 roky)
off

Mně se to docela líbí. Pilot byl nic moc, ale řekla bych, že je to díl od dílu lepší. Uznávám, že herecké výkony za moc nestojí, ale časem si na ně člověk zvykne.
Určitě to dokoukám už jen proto, abych věděla, jak to skončí.

avatar uživatele
Jenny17
Dlouholetý uživatel | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
16. 7. 2017 / 20:24:59 (před 6 roky)
off

To teda nebudu ani zkoušet a zrovna téma, které mám tak ráda škoda .o(

Jenny
avatar uživatele
katush
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
16. 7. 2017 / 20:25:33 (před 6 roky)
off

Toľko kritiky som dávno nevidela :D
ja to beriem ako komédiu, pri ktorej sa nasmejem (či už kvôli hercom, kostýmom, práci s kamerou, replikám, samotným scénam, Torrancovým vlasom, proste je tu široký výber). A jednoducho, ak to beriem ako komédiu, je to super :D
Ale z objektívneho (okey, mierne zaujatého hľadiska) tomu viac ako 50% nemožno dať

avatar uživatele
JakeDeffe
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
16. 7. 2017 / 20:26:03 (před 6 roky)
off

Respekt všem recenzentům,protože sám bych asi na takový odpad nedokázal napsat nic kloudného a ještě takovou slohovku,jak někteří,to už chce fakt talent :)

Jinak souhlasím hlavně s poslední recenzí.
Ještě,že je to už zrušený,taková politická agitka nemá v televizi co dělat :)

avatar uživatele
Adi
Uživatel od první verze | Cool level: 23 | Denholm
16. 7. 2017 / 20:36:14 (před 6 roky)
off

Sdílím pocity s redaktory. Ale vzhledem k tomu, že mám seriál jako překládaný, tak se musím obrnit a nějak to dokopat do konce :D

"Don't study, be happy!!"
avatar uživatele
Drunk_Queen
Autorka článku | Cool level: 54 | Jack Shephard
16. 7. 2017 / 20:42:51 (před 6 roky)
off
novoten napsal(a):

Trochu mě ten hate překvapuje, takovouhle smršť bych čekal na tuzemské kousky. Za mě pilot kolem 60-ky s tím, že v dalších dílech to jde o chlup dolů, ale sérii (a nejspíš i celý seriál) určitě dokoukám.

Země původu s hodnocením vůbec nesouvisí :).

avatar uživatele
KatieK
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
16. 7. 2017 / 20:52:25 (před 6 roky)
off

Upřímně mam tento seriál ráda a jakmile jsem zjistila ze je natočen podle knihy hned jsem se do ni pustila a je ještě lepsi než než seriál samotný. Docela lituji rušení.

avatar uživatele
sarhod79
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
16. 7. 2017 / 21:13:29 (před 6 roky)
off

Aha, takže podle recenze, si asi tento serial nepustím, nemám takovou odvahu:)

"Vím, že nic nevím."
avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
17. 7. 2017 / 07:15:19 (před 6 roky)
off

Díky za lupu, do toho se raději pouštět nebudu :-)

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
11. 11. 2017 / 17:04:39 (před 6 roky)
off

Exgalnor: Mluvíš mi z duše. Je vážně vtipné, že kdyby se člověk zeptal koholiv, kdo se nepovažuje za ignoranta, jestli četl Romea a Julii, tak dotyčný málem dotčeně řekne, že samozřejmě. A přesto si nikdo nepamatuje, jak to skončilo. My víme, co se stalo po jejich smrti, Shakespeare napsal, co se stalo po jejich smrti. A protože si nějaká béčková spisovatelka myslí, že je v psaní lepší než Shakespeare, neznamená to, že by měl někdo tu její slátaninu natočit. A to, jak špatně to natočili, je neobhajuje.