Diskuze k článku Novinka pod lupou: The L Word: Generation Q (Showtime)
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
16. 12. 2019 / 13:29:23 (před 4 roky)
off

Orignál mám nakoukaný (aneb proč jsem si oblíbila Jennifer Beals a jedu od té doby každý seriál kde se objeví), ale jsem na vážkách jestli do rebootu jít.. V podstatě z osazenstva, které se vrátilo mám ráda právě jenom Bette. Shane jsem nikdy moc nemusela (aneb chronické děvkaře nemám ráda), ale od fiaska s Carmen (modří vědí) ji vyloženě nesnáším. No a Alice byla vždycky taková divná slepice :(. Nové tváře se mi podle fotek zrovna moc nepozdávají no... Ale zase jsem zvědavá na to, jak vyrostla Angelica :)

Jen takový dotaz.. Lauren Hollman alias Tina Kennard sekla s herectvím, tak by mě zajímalo, jestli bylo nějak vysvětleno, proč je Bette zase sama (předpokládám), když v podstatě celý původní L Word byl hlavně o tom jak se Tibette scházely a zase rozcházely...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
16. 12. 2019 / 14:07:01 (před 4 roky)
off
andromache napsal(a):

Orignál mám nakoukaný (aneb proč jsem si oblíbila Jennifer Beals a jedu od té doby každý seriál kde se objeví), ale jsem na vážkách jestli do rebootu jít.. V podstatě z osazenstva, které se vrátilo mám ráda právě jenom Bette. Shane jsem nikdy moc nemusela (aneb chronické děvkaře nemám ráda), ale od fiaska s Carmen (modří vědí) ji vyloženě nesnáším. No a Alice byla vždycky taková divná slepice :(. Nové tváře se mi podle fotek zrovna moc nepozdávají no... Ale zase jsem zvědavá na to, jak vyrostla Angelica :)

Jen takový dotaz.. Lauren Hollman alias Tina Kennard sekla s herectvím, tak by mě zajímalo, jestli bylo nějak vysvětleno, proč je Bette zase sama (předpokládám), když v podstatě celý původní L Word byl hlavně o tom jak se Tibette scházely a zase rozcházely...

V pilotu se Tina vyskytovala jen "přes telefon", nebylo nic vyloženě vysvětleno, ale z příběhu bylo jasné, že spolu nejsou, Bette vychovává dceru sama.

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
16. 12. 2019 / 14:38:41 (před 4 roky)
off
ragelly napsal(a):

V pilotu se Tina vyskytovala jen "přes telefon", nebylo nic vyloženě vysvětleno, ale z příběhu bylo jasné, že spolu nejsou, Bette vychovává dceru sama.

To jsem teda myslela, že ji nechají spíš umřít. A ne že se zase po xmilionté rozvedou.. Ach jo. Vidím, že originalitu seriál zase někde zapomněl :-/.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Yellow
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
16. 12. 2019 / 15:45:18 (před 4 roky)
off

Já to mám nakoukané, asi né úplně do poctivě, ale mám. Zajímalo by mě, zda se odhalí, kdo stojí za smrtí Jenny nebo to navždy zůstane záhadou.
Docela mě překvapilo, že se Shane vdala, ale moc od ní v tomhle ohledu nečekám, zvyk je železná košile.
Ohledně Alice docela souhlasím s andromache, sice měla nejvýraznější osobnost, ale to její divné spojování holek podle toho, kdo s kým, pak vytvářet i sluneční soustavu holčičích zářezů...kdo tohle dělá a proč by to vůbec někdo dělal? A proč by se do toho celá komunita přidávala? Přišlo mi to divné a pak, jak divoce hledala Papi...Zaprvé nikdo Papi neznal a měla těch zářezů až moc..že by třeba lhala? Pak, když se objevila, tak s ní žádný terno nebylo, takže...ok, prostě divné, taky uměla hysterčit až řekněme za hranice (v radiu, když dostala kopačky, jakože co?), asi na můj vkus až moc extrovertní, ale zase byla jedna z těch, co se netvářil jako kyselá prdel a byla pozitivnější. Zatím to s ní nevypadá zle, snad má tyhle momenty už za sebou.
Jako, nejsem z rebootu nadšená, spíše jsem holky zase ráda viděla, koukla, kam se posunuly, ale asi bych nechtěla sledovat nějaké další eskapády, o které se uměly dost dobře postarat, pro mě je to takové "ahoj a nashle", nechtěla bych další sézonu a snad ani plánovaná není. Já prostě budu doufat, že to skončí a já budu myslet jen na to, že už jsou v pohodě.

Mňau. Pac a pusu, pac a pusu ...jo, jsem kočkař
Editováno: 1x | Naposledy: 16. 12. 2019 / 16:22:54
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
16. 12. 2019 / 18:01:31 (před 4 roky)
off
Makronka napsal(a):

Docela mě překvapilo, že se Shane vdala, ale moc od ní v tomhle ohledu nečekám, zvyk je železná košile.

Moment, moment, moment, moment, cože?? Shane nechá stát u oltáře CARMEN a pak se stejně vdá???? What??? I hate that bitch :D.

Makronka napsal(a):

Ohledně Alice docela souhlasím s andromache, sice měla nejvýraznější osobnost, ale to její divné spojování holek podle toho, kdo s kým, pak vytvářet i sluneční soustavu holčičích zářezů...kdo tohle dělá a proč by to vůbec někdo dělal? A proč by se do toho celá komunita přidávala? Přišlo mi to divné a pak, jak divoce hledala Papi...Zaprvé nikdo Papi neznal a měla těch zářezů až moc..že by třeba lhala? Pak, když se objevila, tak s ní žádný terno nebylo, takže...ok, prostě divné, taky uměla hysterčit až řekněme za hranice (v radiu, když dostala kopačky, jakože co?), asi na můj vkus až moc extrovertní, ale zase byla jedna z těch, co se netvářil jako kyselá prdel a byla pozitivnější. Zatím to s ní nevypadá zle, snad má tyhle momenty už za sebou.

Díky, že se ti více slovy podařilo vyjádřit, co mi vždycky na Alice tak vadilo :D. Hrozná hysterka :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
Editováno: 1x | Naposledy: 16. 12. 2019 / 18:01:46
avatar uživatele
zip
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
17. 12. 2019 / 00:03:58 (před 4 roky)
off

Tohle je seriál, na který nemám vůbec chuť

Kolečkové brusle, sci-fi, Cimrman a sarkasmus -to je moje!
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
17. 12. 2019 / 00:14:24 (před 4 roky)
off
zip napsal(a):

Tohle je seriál, na který nemám vůbec chuť

Tyjo, tys to napsala, jako by tě do toho někdo nutil :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Yellow
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
17. 12. 2019 / 06:53:37 (před 4 roky)
off
andromache napsal(a):

Moment, moment, moment, moment, cože?? Shane nechá stát u oltáře CARMEN a pak se stejně vdá???? What??? I hate that bitch :D.

Asi potřebovala "dospět" do té fáze, za 10 let se toho může dost změnit, ale osobně jí to nežeru. U Carmen udělala dobře, že jí nechala, podle mě by jí spíše poté ublížila, když se nechala zlomit jen tím, že je její otec promiskuitní, neměla na to. Nemyslím si, že má, ale třeba překvapí.

Mňau. Pac a pusu, pac a pusu ...jo, jsem kočkař
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
18. 12. 2019 / 02:32:43 (před 4 roky)
off
Makronka napsal(a):

Asi potřebovala "dospět" do té fáze, za 10 let se toho může dost změnit, ale osobně jí to nežeru. U Carmen udělala dobře, že jí nechala, podle mě by jí spíše poté ublížila, když se nechala zlomit jen tím, že je její otec promiskuitní, neměla na to. Nemyslím si, že má, ale třeba překvapí.

No tam jako šlo spíš o to, že holka jako Carmen se hledá těžko (a popravdě, Carmen byla moje nejoblíbenější vedlejší postava, takže jí neustále strašně nadržuju :D), takže si nedovedu představit, že by Shane našla někoho druhého, kdo by to s ní vydržel. Takže jí ty vdavky a pevný svazek nežeru. Ne u někoho, kdo střídá holky častěji než spodní prádlo pomalu...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Yellow
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
18. 12. 2019 / 15:22:49 (před 4 roky)
off
andromache napsal(a):

No tam jako šlo spíš o to, že holka jako Carmen se hledá těžko (a popravdě, Carmen byla moje nejoblíbenější vedlejší postava, takže jí neustále strašně nadržuju :D), takže si nedovedu představit, že by Shane našla někoho druhého, kdo by to s ní vydržel. Takže jí ty vdavky a pevný svazek nežeru. Ne u někoho, kdo střídá holky častěji než spodní prádlo pomalu...

To jo, ale Shane nikdy moc stabilitu nehledala, byla dobrá kamarádka, ale jako partnerka už moc ne, i když dokázala milovat, byla hodně problematická a nevyrovnaná, místo vdavků měla spíše začít terapii. Proto je lepší, že Carmen nechala dřív, než jí mohla ublížit víc. Shane nevydrží sama se sebou, natož někdo s ní. Třeba si to už srovnala, ale když jí přišla sms od manželky, nadšeně nevypadala. Nevím, každopádně mě to od ní nepřekvapí. To mě spíše překvapila Bette, když podvedla Tinu.

Mňau. Pac a pusu, pac a pusu ...jo, jsem kočkař
avatar uživatele
LeeSungji
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
23. 1. 2020 / 16:21:29 (před 4 roky)
off

Ze začátku jsem se bála do toho jít už jen kvůli tomu, že jsou tam jen 3 (plus Tina později) postavy z originálu. Nakonec se z toho vyklubalo něco, co mě baví o hodně víc a dokonce jsem si i celkem oblíbila Shane, kterou jsem nikdy nemusela. Takže pokud je někdo velký fanoušek originálu a bojí se stejně, jako jsem se bála já, nemusí. Stojí to za to a nakonec si k tomu svou cestu najdete. :3