Diskuze k článku Novinka pod lupou: Work in Progress (Showtime)
avatar uživatele
verunkawrath
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
16. 12. 2019 / 17:18:19 (před 4 roky)
off

Pro mě úplně mimo mísu,stačí si přečíst pár řádků a vím,že tento seriál není nic pro mě.

Narovnej svou krátkou páteř a sevři drobné zoubky :)
avatar uživatele
zip
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
16. 12. 2019 / 18:03:54 (před 4 roky)
off

Děkuji, nechci

Kolečkové brusle, sci-fi, Cimrman a sarkasmus -to je moje!
avatar uživatele
petrSF
Uživatel od první verze | Cool level: 50 | František 'Ozzák' Pacovský
16. 12. 2019 / 21:57:56 (před 4 roky)
off
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
17. 12. 2019 / 01:02:01 (před 4 roky)
off
petrSF napsal(a):

Trans-man je muž narozený v ženském těle.

Jjj, to teprve musí být legrace, když se někdo narodí jako trans-monkey.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
007.dany
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
17. 12. 2019 / 08:13:52 (před 4 roky)
off

Tak tohle pro mě určitě není. :D

Dan
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
17. 12. 2019 / 13:07:55 (před 4 roky)
off
_-0-_ napsal(a):

Jjj, to teprve musí být legrace, když se někdo narodí jako trans-monkey.

Legrační je, že mě vůbec nenapalo, že by se tak pošahanou věcí někdo mohl zabývat, ale strýček Google našel tohle: "Transgender humans transition within human society and continue to live as part of human society. Trans women and men can be accepted by members of their sex group and can live their lives fully as women and men (non-binary people can be accepted and live outside of binary classifications but within gendered society). So a trans-animal person would be someone who not only can claim to be a non-human animal but can effectively live as one. Again, this wouldn’t be a question of the success of individuals but the existence of the possibility within the population group - is it hypothetically possible for a person assigned human to live fully as a giraffe and be accepted as a giraffe by at least a subset of other wild giraffes? There is a small chance that this is possible at least with some species - hence ‘probably not’ - but it is not a well-documented and demonstrable possibility in the same way that human transition is."

Pravděpodobně ne znamená nevylučuji, že ano. Toho se určitě brzy chytí nějací jedinci, toužící po změně identity za každou cenu. Takže záznam v rodném listu budoucnosti by mohl vypadat třeba takto: "Rodič 1..... Žirafa 1.....)

Co na to potenciální trans-žirafy? Panečku, to bude jednou (možná) skvělá menšina, zastoupená v LGBT a vynucující si v rámci pozitivní diskriminace vlastní nadpráva :-)

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
Editováno: 1x | Naposledy: 17. 12. 2019 / 13:13:00
avatar uživatele
xtomas252
Uživatel od první verze | Cool level: 84 | Dr. Horrible
17. 12. 2019 / 21:08:54 (před 4 roky)
off
Když je „trans-man“, znamená to, že se kluk snaží stát holkou (můj typ)...

Díky sa sdělení svých preferencí :D

Editováno: 1x | Naposledy: 17. 12. 2019 / 21:19:49