Diskuze k článku Shameless: Jak šel čas
avatar uživatele
Tempy
Redaktor | Cool level: 22 | Chandler Bing
9. 4. 2021 / 21:30:59 (před 3 roky)
off

No některým jsi teda nepolichotila! :D Máš dokoukáno? :)

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
9. 4. 2021 / 21:36:34 (před 3 roky)
on
Tempy napsal(a):

No některým jsi teda nepolichotila! :D Máš dokoukáno? :)

Víš, jak těžký je najít nějaký pěkný fotky v nějaké kvalitě? Jsem se u toho trápila několik hodin :D Zrovna koukám na 11×05. Ale tenhle fotočlánek prostě nešlo neudělat, ty změny jsou u těch dětí neskutečné.

Jen ale nechápu, jak je možné, že u nás na webu Shameless vůbec neletí. Dlouholetý veterán, vyhrává ceny, dokonce má u nás i dost hodnocení... ale z nějakého důvodu se tady o něm nikdo nevyjadřuje v diskuzích pod články a bleskovkami :D

avatar uživatele
Tempy
Redaktor | Cool level: 22 | Chandler Bing
9. 4. 2021 / 21:54:47 (před 3 roky)
off
ragelly napsal(a):

Víš, jak těžký je najít nějaký pěkný fotky v nějaké kvalitě? Jsem se u toho trápila několik hodin :D Zrovna koukám na 11×05. Ale tenhle fotočlánek prostě nešlo neudělat, ty změny jsou u těch dětí neskutečné.

Jen ale nechápu, jak je možné, že u nás na webu Shameless vůbec neletí. Dlouholetý veterán, vyhrává ceny, dokonce má u nás i dost hodnocení... ale z nějakého důvodu se tady o něm nikdo nevyjadřuje v diskuzích pod články a bleskovkami :D

Nevím... Já sama na něj narazila až díky Cameronovi přes Gotham. ;)

A dávalas vůbec dojmy z 10. na TL? Že bych to přehlédla... A neříkej, že dojmy nebyly! :D

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
9. 4. 2021 / 22:04:01 (před 3 roky)
on
Tempy napsal(a):

Nevím... Já sama na něj narazila až díky Cameronovi přes Gotham. ;)

A dávalas vůbec dojmy z 10. na TL? Že bych to přehlédla... A neříkej, že dojmy nebyly! :D

To víš že jo, Gallavich bylo prostě nejvíc 😍 Slzičky ukáply :D Ale není čas psát dojmy, musela jsem dělat fotočlánek, nemám ještě ani čárku ze Vzpomínáme a čas se krátí :D

avatar uživatele
Petyer
Redaktor | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
9. 4. 2021 / 23:38:49 (před 3 roky)
off

Za mna jeden neskutocne vynikajuci a ako si napisala nedoceneny serial. Proste sa na nic nehra a to ma bavi najviac a samozrejme skveli sympaticki herci.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
10. 4. 2021 / 08:03:44 (před 3 roky)
off
ragelly napsal(a):

Jen ale nechápu, jak je možné, že u nás na webu Shameless vůbec neletí. Dlouholetý veterán, vyhrává ceny, dokonce má u nás i dost hodnocení... ale z nějakého důvodu se tady o něm nikdo nevyjadřuje v diskuzích pod články a bleskovkami :D

Není dabing nejsou masy. Bbt a himym by tady kromě fajnšmejkrů taky nikdo neznal, kdyby to neběželo na Coolu.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
IrmaVep
Redaktor | Cool level: 34 | John Watson
10. 4. 2021 / 11:06:49 (před 3 roky)
on
ragelly napsal(a):

Jen ale nechápu, jak je možné, že u nás na webu Shameless vůbec neletí. Dlouholetý veterán, vyhrává ceny, dokonce má u nás i dost hodnocení... ale z nějakého důvodu se tady o něm nikdo nevyjadřuje v diskuzích pod články a bleskovkami :D

No hele, já o něm vím téměř od začátku a měla jsem i snahu - koukala jsem, že 1. díl jsem ohodnotila v dubnu 2012... Ale měla jsem tehdy naprosto neladící titulky k videu a tak mě to otrávilo, že jsem to celé odložila, až najdu lepší verzi. No a nějak ne a ne se k tomu dokopat. Ale když už je to teď pěkně řádně ukončené, tak už vážně není na co se vymlouvat :D

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
10. 4. 2021 / 11:19:44 (před 3 roky)
on
Fruiko napsal(a):

Není dabing nejsou masy. Bbt a himym by tady kromě fajnšmejkrů taky nikdo neznal, kdyby to neběželo na Coolu.

Bohužel máš pravdu. Já jsem zvyklá žít tady v té naší serialzoňácké bublině, která upřednostňuje původní znění. Ale je fakt, že "normální" lidi prostě koukají v telce, no...

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
10. 4. 2021 / 11:21:10 (před 3 roky)
on
IrmaVep napsal(a):

No hele, já o něm vím téměř od začátku a měla jsem i snahu - koukala jsem, že 1. díl jsem ohodnotila v dubnu 2012... Ale měla jsem tehdy naprosto neladící titulky k videu a tak mě to otrávilo, že jsem to celé odložila, až najdu lepší verzi. No a nějak ne a ne se k tomu dokopat. Ale když už je to teď pěkně řádně ukončené, tak už vážně není na co se vymlouvat :D

Já to mám stažené už roky, takže nevím odkud. Ale titulky z titulky.com mi seděly. I když teda jak jsem si to chystala na maraton, tak to bylo docela zlo sjednocovat názvy u 130+ dílů s jejich titulky :D To ne že ne. Jsem doufala, že by to mohlo být na Netflixu, ale byla tam jen britská verze a tu už tuším taky dali pryč.

avatar uživatele
golf11
Uživatel od první verze | Cool level: 4 | Vince Masuka
12. 4. 2021 / 09:55:04 (před 3 roky)
off

Na Slovensku sa seriál vysielal s SK dabingom pod názvom Hriešnici. Ale sa mi zdá, že len do 4. série.