Diskuze k článku NCIS pokračuje ve spanilé jízdě, vrátí se s 19. řadou
avatar uživatele
Just_reyna
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
16. 4. 2021 / 15:00:54 (před 3 roky)
off

Nyssa :)

Never accept an apology from someone who just sucker punched you.
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
16. 4. 2021 / 15:19:05 (před 3 roky)
off
Renusska napsal(a):

Nyssa :)

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč ta Katrina leze do seriálů takhle pozdě??? Fakt by měla mít lepšího agenta :(. Ale na rozdíl od Hawaiie se kvůli ní na NCIS fakt dívat nebudu. Na to je moje nenávist ke Gibbsovi až příliš hluboká :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Just_reyna
Dlouholetý uživatel | Cool level: 19 | Černá zmije
17. 4. 2021 / 03:37:05 (před 3 roky)
off
andromache napsal(a):

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč ta Katrina leze do seriálů takhle pozdě??? Fakt by měla mít lepšího agenta :(. Ale na rozdíl od Hawaiie se kvůli ní na NCIS fakt dívat nebudu. Na to je moje nenávist ke Gibbsovi až příliš hluboká :D.

Tak to je slušná nenávist :D
Jinak souhlas. Vždycky přijde dost pozdě xD

Never accept an apology from someone who just sucker punched you.
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
17. 4. 2021 / 03:58:45 (před 3 roky)
off
Renusska napsal(a):

Tak to je slušná nenávist :D
Jinak souhlas. Vždycky přijde dost pozdě xD

To teda :D. Jsem na toho chlapa neskonale alergická a nejradši bych, aby šel do hereckýho důchodu :D. A jo, Nyssa by nutně ale fakt nutně potřebovala něco vlastního, kde se na ni budem moct koukat od začátku do konce epizody :D. A od prvního dílu pěkně prosím :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
mart-in-a
Běžný uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
30. 5. 2021 / 16:33:20 (před 2 roky)
off

Katrina Law nahradí Emily Wickersham čo ma doosť štve lebo som dúfala, že ona a Nick búdu spolu. Nechápem prečo odchádza. A aj táto 18ta séria skončila veľmi čudne. A čakať až do septembra/októbra bude na nervy :(.