Diskuzní fórum

Přidání do watchlistu

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Billy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
2. 3. 2016 / 19:58:38 (před 8 roky)
off

Zdravím, mám problém s přidáním seriálu Simpsons do watchlistu. Po kliknutí na oblíbit se objeví jaké epizody jsem viděla a je jedno jestli dám že jsem neviděla žádnou nebo vyberu tu co jsem viděla naposled (cca 13. řada), tak mi ve watchlistu jako další epizoda naskočí 24. řada 8. díl.

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
2. 3. 2016 / 20:02:42 (před 8 roky)
off
Billy napsal(a):

Zdravím, mám problém s přidáním seriálu Simpsons do watchlistu. Po kliknutí na oblíbit se objeví jaké epizody jsem viděla a je jedno jestli dám že jsem neviděla žádnou nebo vyberu tu co jsem viděla naposled (cca 13. řada), tak mi ve watchlistu jako další epizoda naskočí 24. řada 8. díl.

To jsi pravděpodobně poprvé, když jsi to zkoušela, zaškrtla, že máš zhlédnuté všechny epizody nebo tak něco. To už zpátky nevezmeš, leda bys šla fyzicky epizodu po epizodě a odškrtávala jako neviděno.

avatar uživatele
Billy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
2. 3. 2016 / 20:37:14 (před 8 roky)
off
ragelly napsal(a):

To jsi pravděpodobně poprvé, když jsi to zkoušela, zaškrtla, že máš zhlédnuté všechny epizody nebo tak něco. To už zpátky nevezmeš, leda bys šla fyzicky epizodu po epizodě a odškrtávala jako neviděno.

Právě že ne, už poprvé jsem tam dávala tu 13. řadu a naskočila mi tam ta řada 24.
Ale i tak děkuji