Diskuzní fórum

NEZMAR her na SerialZone

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Squerago
Redaktor | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
6. 9. 2016 / 20:23:37 (před 7 roky)
off

1. SÓLA HRA KÁMEN.....SPOCK vs. SERIAL ZONE.
Začal bych trofejí štísková řada, která je absudně obtížná k dosažení 5 hvězdiček. Prozrdím, jak jsem k tomu dospěl a i jak se daná trofej získává a klidně mě za to zabijte ;) To je také věc, které nerozumím, u některých trofejí je přesně uvedeno, za co ji člověk získá, dokonce i v některých videích/článcích jsou k tomu lidé naváděni - tipujte apod. = získáte trofej a v některých případech jako je tato je to strašně tajné a člověk to ani bez důkladného bádání nezjistí.
Takže pro ty, které to zajímá (vím o vás ;) tak tady jak na to:
10-11 výher v řadě - trofej bez hvězdičky
12-13 výher v řadě - trofej s 1 hvězdičkou
14-15 výher v řadě - trofej s 2 hvězdičkami
16-17 výher v řadě - trofej se 3 hvězdičkami
18-19 výher v řadě - trofej se 4 hvězdičkami
20+ výher v řadě trofej s 5 hvězdičkami
Vždy stačí pouze jednou dannou výherní řadu dosáhnout!

Pokud si říkáte rovnou: tak na to kašlu......nejste sami ;)
Nějaké dosavadní statistiky: ano, již několik uživatelů danné výherní řady dosáhlo - potřebovali na to v průměru pár jednotek miliónů pokusů, pohoda ne? :D
V průběhu let se v této hře podařilo naklikat již několik jednotek miliard pokusů s pouze pár šťastlivci ;)
Radši se nevyjadřovat k tomu, jakým jediným způsobem se dá k této výherní řadě dojít...
Suma sumárům máte asi 1000 menší šanci toho dosáhnout než třeba vyhrát tombolu zde na SerialZone.
.
.
A tombola je právě další delikt

2. Tombola
Jsem to já, ale i další kupci, kteří již na této hře prodělali tisíce :D
V současnoti bych potřeboval asi tejden vyhrávat, aby se mi vrátily investice, a kdo ne? Takže lidi, sázejte každý den, vyplatí se to ;) ;)
Výhry v tombole je zapotřebí alespoň zdvojnásobit, jinak účast zcela pozbýva smyslu, což si ke klesající účasti lidé pravděpodobně již všimli.
Další záležitostí, co mě na tombole fascinuje je fakt, že jeden výherce se podezřele často objevuje ve 2-4 dnech 2x....už se to stává skoro pravidlem, párkrát bych to bral ještě jako náhodu, ale takováto kadence mi začíná připadat jako porucha systému

3. Šibenice

Takováto hra by předpokládám neměla být o stěstí!
Dosáhnout uhodnutých tajenek např. 50+ bez stěstí prostě nejde. Nevím jak vy, ale já prostě seriály na 3 písmena uhodnout nedokážu. Zde je nutností upravit hru, aby vyskakovali seriály alespoň na 5 písmen!!!

Pak jsou tady takové bugy, které nebudu psát veřejně, u některých trofejí ani nejde získat 5 hvězdiček, protože web zkrátky nedisponuje možnostma k jejímu dosažení ;), kdyžtak se mi ozvěte do zpráv a dám vědět o co jde.

Tak doufám, že jsem trochu poukázal na nedostatky a motivoval tvůrce webu ke změnám ;)
Pracoval jsem hodně i s názorama lidí okolo.

Editováno: 1x | Naposledy: 6. 9. 2016 / 20:24:13
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
7. 9. 2016 / 08:12:35 (před 7 roky)
on
Butcher napsal(a):

Jsem to já, ale i další kupci, kteří již na této hře prodělali tisíce :D
V současnoti bych potřeboval asi tejden vyhrávat, aby se mi vrátily investice, a kdo ne? Takže lidi, sázejte každý den, vyplatí se to ;) ;)

Hazard je svině. :D

Butcher napsal(a):

Výhry v tombole je zapotřebí alespoň zdvojnásobit, jinak účast zcela pozbýva smyslu, což si ke klesající účasti lidé pravděpodobně již všimli.

Alespoň se tak zvyšuje šance na výhru. Čím míň lidí, tím větší šance.

Butcher napsal(a):

Další záležitostí, co mě na tombole fascinuje je fakt, že jeden výherce se podezřele často objevuje ve 2-4 dnech 2x....už se to stává skoro pravidlem, párkrát bych to bral ještě jako náhodu, ale takováto kadence mi začíná připadat jako porucha systému.

Určitě tam chyba není. Vždycky o půlnoci se vše vymaže a jak postupně vsázíte tak se plní tabulka s tikety. Z té se pak zase o půlnoci vybere náhodný řádek. I kdyby se vybíral pořád stejný (nevybírá), tak pořadí v jakém si vsázíte bude dozajista jiné. Prostě někteří mají víc štěstí.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
11. 9. 2016 / 00:21:48 (před 7 roky)
off
Butcher napsal(a):

2. Tombola

Happy now? :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
11. 9. 2016 / 00:54:16 (před 7 roky)
off
inekafe napsal(a):

Happy now? :D

Zvláštní náhodička... :D

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
11. 9. 2016 / 01:01:32 (před 7 roky)
off
Seraphine313 napsal(a):

Zvláštní náhodička... :D

Veď práve. :D Hneď som si spomenul na jednu hlášku zo Simpsonovcov: "Takže jsme se poučili, že když se nám něco nelíbí, máme si jít stěžovat." :'D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Squerago
Redaktor | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
11. 9. 2016 / 19:22:15 (před 7 roky)
off

Stacilo si postezovat :-):-)
Stiznosti a obtiznosti bylo ovsem vice :-D