Diskuzní fórum

Neuznal se mi názor

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Blázen z Jericha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
19. 1. 2017 / 16:03:32 (před 7 roky)
off

Zdravím. Teď jsem dopsal názor na Timeless a když jsem dal odeslat, odhlásilo mě to a názor zmizel. Vůbec nevím, co se stalo. Dá se něco dělat?

ČSFD.cz je odpad
avatar uživatele
Yellow
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
19. 1. 2017 / 16:38:49 (před 7 roky)
off

Jakmile dlouho nic neděláš, lépe řečeno na nic neklikáš, tak tě to automaticky odhlásí. Nevím, proč to tak je. Taky se mi to stávalo, že jsem psala názor a pak buch, odešlu to a zjistím, že už nejsem přihlášená. Proto je lepší to napsat ve wordu a pak to sem vložit. Tak to aspon dělám já, či si to před odesláním zkopírovat.

Mňau. Pac a pusu, pac a pusu ...jo, jsem kočkař
Editováno: 3x | Naposledy: 19. 1. 2017 / 16:46:57
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
19. 1. 2017 / 16:42:57 (před 7 roky)
off

Uživatelé jsou odhlášeni po nějakých cca 20 minutách. Ale jde si zvolit automatické přihlášení (u přihlašování zaškrtnout políčko) a tím se problém vyřeší :)

avatar uživatele
Blázen z Jericha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
19. 1. 2017 / 18:24:25 (před 7 roky)
off

Blbost nad blbost. Psal jsem to na cizím kompu a nechtěl jsem tam mít svoje údaje. Tohle se vám nepovedlo. Napsat názor chvíli trvá, pochopte to.

ČSFD.cz je odpad
avatar uživatele
Verity
Dlouholetý uživatel | Cool level: 28 | Timothy McGee
19. 1. 2017 / 19:02:13 (před 7 roky)
off

Teď už je pozdě bycha honit (a chápu, že na cizím počítači by to asi taky moc nepomohlo), ale na mozillu i google chrome (možná i na operu, nevím) existuje takový šikovný doplněk Lazarus, kterým se texty ztracené nechtěným obnovením stránky, odhlášením atd. dají obnovit. Buď celé nebo dost velkou částí.

Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.
avatar uživatele
Blázen z Jericha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
19. 1. 2017 / 19:18:19 (před 7 roky)
off

Pochybuju, že budu mít práva správce.

ČSFD.cz je odpad
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
19. 1. 2017 / 21:36:16 (před 7 roky)
off
Blázen z Jericha napsal(a):

Blbost nad blbost. Psal jsem to na cizím kompu a nechtěl jsem tam mít svoje údaje. Tohle se vám nepovedlo. Napsat názor chvíli trvá, pochopte to.

Ale když pak klikneš na "Odhlásit se", tak se při příští návštěvě nepřihlásíš. Na cizím počítači je to tedy podle mě jedno, když už se tam jednou přihlásíš.

avatar uživatele
007.dany
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
20. 1. 2017 / 10:12:05 (před 7 roky)
off
Jakmile dlouho nic neděláš, lépe řečeno na nic neklikáš, tak tě to automaticky odhlásí. Nevím, proč to tak je. Taky se mi to stávalo, že jsem psala názor a pak buch, odešlu to a zjistím, že už nejsem přihlášená. Proto je lepší to napsat ve wordu a pak to sem vložit. Tak to aspon dělám já, či si to před odesláním zkopírovat.

Přesně tak,protože se mi to také stalo.

Dan