Diskuzní fórum

Vypínání reklamy

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
sternberk
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
4. 3. 2017 / 09:18:39 (před 7 roky)
off

Takzvaně jsem si zaplatil vypnutí reklamy , ale bohužel to nefunguje reklama mi tam skáče pořád.

sternberk
avatar uživatele
_Martin_
Dlouholetý uživatel | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
5. 3. 2017 / 06:30:59 (před 7 roky)
off

SZ je jedinej web, kde jsem ochotnej mít vypnutej AdBlock. Vážně mě ale dost vytáčí, když mám "koupenej" balík vypnutí reklamy a při každým příchodu vyskočí ze spoda reklama pomalu přes půl monitoru. To nemůže ta reklama zůstat dole na liště aspoň pro ty, co mají ten balík na vypnutí reklamy?

"Pozor, pozor všemu osazenstvu dnes večer uvádíme komedii Lakomec aneb major horníkem. V hlavní roli Frank řečený Zlatoústý Burns."
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
5. 3. 2017 / 07:57:44 (před 7 roky)
off
Martin Chachan Kukurůza napsal(a):

SZ je jedinej web, kde jsem ochotnej mít vypnutej AdBlock. Vážně mě ale dost vytáčí, když mám "koupenej" balík vypnutí reklamy a při každým příchodu vyskočí ze spoda reklama pomalu přes půl monitoru. To nemůže ta reklama zůstat dole na liště aspoň pro ty, co mají ten balík na vypnutí reklamy?

Tak asi tak ochotný nejsi.

avatar uživatele
_Martin_
Dlouholetý uživatel | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
5. 3. 2017 / 16:48:40 (před 7 roky)
off
ševča napsal(a):

Tak asi tak ochotný nejsi.

A proto mám na SZ AdBlock vypnutej... aha

"Pozor, pozor všemu osazenstvu dnes večer uvádíme komedii Lakomec aneb major horníkem. V hlavní roli Frank řečený Zlatoústý Burns."
avatar uživatele
BuBBleS
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
5. 3. 2017 / 17:37:43 (před 7 roky)
off

co dělám špatně, že mi dole snad nikdy žádná reklama neběží? za 14 dnů jestli jsem tam něco viděl jednou? adblock samo nemám (teda mám, ale pro SZ vypnutej), ani si nevypínám reklamu. reklama na amazon mi občas běží někde u horní hlavičky, takové decentně malé video.

Editováno: 1x | Naposledy: 5. 3. 2017 / 17:38:43
avatar uživatele
Blázen z Jericha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
5. 3. 2017 / 17:49:47 (před 7 roky)
off

Já jsem byl taky ochotnej mít adblock vypnej, ale asi budu zlej. Zkuste o tom popřemýšlet.

ČSFD.cz je odpad
avatar uživatele
BuBBleS
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
5. 3. 2017 / 18:15:20 (před 7 roky)
off
Blázen z Jericha napsal(a):

Já jsem byl taky ochotnej mít adblock vypnej, ale asi budu zlej. Zkuste o tom popřemýšlet.

napsal jsi tu nejhloupější věc, co jsi mohl. zkus o tom popřemýšlet :D

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
5. 3. 2017 / 18:42:10 (před 7 roky)
off
Martin Chachan Kukurůza napsal(a):

A proto mám na SZ AdBlock vypnutej... aha

Máš ho vypnutý, ale "platíš" si vypnutí reklamy. Ty uvozovky proto, že neplatíš skutečnýma penězma, stránka z toho nic moc nemá. Čím si na to na stránce vyděláš? Jednou dvěma hláškama? Ale výsledek je stejný, jako bys ho úplně vypnutý neměl. To si ho klidně můžeš nechávat zapnutý, pro provozovatele serialzone to vyjde na jedno brdo.

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
5. 3. 2017 / 18:42:20 (před 7 roky)
off

Ta reklama nám platí provoz a je od firmy, díky které existuje něco tak božského jako The Grand Tour. Takže SerialZone a TGT versus reklama. Vážně je ta reklama takový problém? Doporučuju si místo zoufání a vyhrožování přečíst info o tom, jaké reklamy balíček vypíná, a koupit si pravítko, protože ta reklama přes půlku monitoru rozhodně není. A třeba vás během toho měření a čtení napadne, že si stěžujete na úplnou pitomost a že berete SerialZone za naprostou samozřejmost, kterou ale tahle stránka není.

avatar uživatele
Blázen z Jericha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
5. 3. 2017 / 19:03:05 (před 7 roky)
off
BuBBleS napsal(a):

napsal jsi tu nejhloupější věc, co jsi mohl. zkus o tom popřemýšlet :D

Krásně ses ztrapnil. Stálo to a to?

ČSFD.cz je odpad
1/2
12