Watchlist

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

Fruiko

Cool level: 31
des. Walter 'Radar' O'Reilly

OFF-LINE
Bez nadpisu
11.10.2017 / 19:36:13 (před 8 týdny)

rproch napsal(a):

Kdyz si nekdo klikne na ohodnotit a kdyz se prida epizoda do serialu. Nebo jeste lip, kdyz se epizoda zmeni z nevysilany na odvysilanou. A kdyz udelas default null a budes to pocitat jenom pro lidi co si to zapnou, tak se server ani moc nezapoti.

Takže při každým přidání k epky třeba k Big Bangu to přepočítá jen 8000 lidí. Pominu to, že během noci se přidá klidně i tisíc epek, jak postupně robot získává data. To bude v podstatě furt počítat, co kdo odkoukal.

✔ Všechna tahle písmenka napsal samotný zakladatel SerialZone.cz
rproch

Cool level: 2
Jake Harper

OFF-LINE
Bez nadpisu
11.10.2017 / 20:56:22 (před 8 týdny)
Dobre, tak radsi cislo posledni odvysilany EP v tabulce serialu cislo posledni videny v Seriály ve watchlistu.
Fruiko

Cool level: 31
des. Walter 'Radar' O'Reilly

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.10.2017 / 08:36:29 (před 8 týdny)

rproch napsal(a):

Dobre, tak radsi cislo posledni odvysilany EP v tabulce serialu cislo posledni videny v Seriály ve watchlistu.

Tam se zase dostaneš do průseru v okamžiku, kdy někdo nekouká postupně. Proto říkám, že to není triviální problém, jak někdo psal.

Mám beta verzi watchlistu, která to umí, ale je to právě moc výpočetně náročný.

✔ Všechna tahle písmenka napsal samotný zakladatel SerialZone.cz
rproch

Cool level: 2
Jake Harper

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.10.2017 / 20:39:47 (před 8 týdny)
To je fakt,
koukani na preskacku me nenapadlo. Ale klidne bych to vochcal tim, ze v nastaveni bude neco jako "Zobrazovat pocet odvysilanych, od posledni hodnocene" - jenom min kostrbate...
A i s timhle omezenim to bude super funkce.
Suezz

Cool level: 13
Kenny McKormick

OFF-LINE
řazení dle data vs. dle názvu
14.11.2017 / 10:20:44 (před 3 týdny)
Zdravím,
chtěla bych se zeptat, jestli/jak jde nastavit volbu zobrazování watchlistu dle data vysílání jako trvalou. Bůhví proč mi to tak před pár měsíci začalo samovolně přeskakovat na řazení dle názvu (resp. někdy jo a někdy ne, ale většinou jo)... Asi maličkost, ale pěkně mě to teda sejří :D
ševča

Cool level: 58
Buffy Summers

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.11.2017 / 18:03:48 (před 3 týdny)
A v nastavení to máš hozené na řazení podle data, jo? Nepřeskočilo ti to náhodou tam?
Suezz

Cool level: 13
Kenny McKormick

OFF-LINE
Bez nadpisu
15.11.2017 / 08:22:23 (před 3 týdny)
Nene, tam je to dobře, a dělá mi to furt...:/ I na počítačích, kde jsem přihlášená 'trvale'...
Následující