Diskuzní fórum

Propojení s databází za účelem doplnění názvů

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
D3lc0
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
30. 3. 2017 / 20:43:05 (před 7 roky)
off

Zdravím,
existuje nějaký software, který dokáže doplnit do názvů souborů jména epizod? Např. "Andromeda_S02E02.avi"-> "Amdromeda_S02E02_Konec-strategie.avi"? Něco, co umí přistupovat k datům tohoto serveru za účelem hromadného přejmenování? Či nějaký fungující script do např. AntMovie?

Díky :)

avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
30. 3. 2017 / 21:00:51 (před 7 roky)
off
D3lc0 napsal(a):

Zdravím,
existuje nějaký software, který dokáže doplnit do názvů souborů jména epizod? Např. "Andromeda_S02E02.avi"-> "Amdromeda_S02E02_Konec-strategie.avi"? Něco, co umí přistupovat k datům tohoto serveru za účelem hromadného přejmenování? Či nějaký fungující script do např. AntMovie?

Díky :)

Existuje a jmenuje se TheRenamer.

Akorát nečerpá data od nás, takže s českými názvy bude problém.

Editováno: 1x | Naposledy: 30. 3. 2017 / 21:01:39
avatar uživatele
D3lc0
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
31. 3. 2017 / 13:11:39 (před 7 roky)
off
lukascoolarik napsal(a):

Existuje a jmenuje se TheRenamer.

Akorát nečerpá data od nás, takže s českými názvy bude problém.

Díky za odpověď; právě o ty české názvy mi jde. V případě anglických řešení znám také (nicméně díky za ochotu s odkazem, příjemný přístup správců). Plánujete v bližší době vytvoření takového scriptu spolupracujícího s tímto webem i třeba oproti nějakým donatům? Je něco takového možné vzhledem ke kódu těchto stránek? S csfd & fdb není problém, zde se mi zdá tato možnost (vzhledem ke struktuře dat a množství obsahu) komplikovanější, nejsem ale programátor...

avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
31. 3. 2017 / 13:17:35 (před 7 roky)
off
D3lc0 napsal(a):

Díky za odpověď; právě o ty české názvy mi jde. V případě anglických řešení znám také (nicméně díky za ochotu s odkazem, příjemný přístup správců). Plánujete v bližší době vytvoření takového scriptu spolupracujícího s tímto webem i třeba oproti nějakým donatům? Je něco takového možné vzhledem ke kódu těchto stránek? S csfd & fdb není problém, zde se mi zdá tato možnost (vzhledem ke struktuře dat a množství obsahu) komplikovanější, nejsem ale programátor...

Tak na tohle bude muset odpovědět náš všemocný admin Fruiko.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
31. 3. 2017 / 13:25:26 (před 7 roky)
off

Máme na tohle asi dostačující API. Takže pokud to někdo chce naprogramovat, tak má možnost. Pokud potřebuje lepší data/výstupy, tak mu udělám případně na míru.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
D3lc0
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
31. 3. 2017 / 15:14:05 (před 7 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Máme na tohle asi dostačující API. Takže pokud to někdo chce naprogramovat, tak má možnost. Pokud potřebuje lepší data/výstupy, tak mu udělám případně na míru.

Super, požádal jsem o spolupráci kamaráda programátora, prý by to měla být práce na pár hodin, zkusí jak bude mít čas. V případě potřeby úprav API dám vědět; každopádně díky za ochotu a jak bude hotovo, dám snad (záleží na něm a zřejmě i na majiteli tohoto webu) k užívání všem :)