Diskuzní fórum

Jak spustit přehrávač

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
mareksamal
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
4. 6. 2017 / 16:51:44 (před 6 roky)
off

Ahoj jsem poměrně nový na této webovce a už od začatku se setkávám s jednou chybou a to tou že mi nejde a nevím jak si prehrat jakoukoliv epizodu serialu. Pomuze mi nekdo ?

avatar uživatele
Aneyka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
4. 6. 2017 / 16:55:03 (před 6 roky)
off
mareksamal napsal(a):

Ahoj jsem poměrně nový na této webovce a už od začatku se setkávám s jednou chybou a to tou že mi nejde a nevím jak si prehrat jakoukoliv epizodu serialu. Pomuze mi nekdo ?

FAQ

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
4. 6. 2017 / 16:56:19 (před 6 roky)
off
mareksamal napsal(a):

Ahoj jsem poměrně nový na této webovce a už od začatku se setkávám s jednou chybou a to tou že mi nejde a nevím jak si prehrat jakoukoliv epizodu serialu. Pomuze mi nekdo ?

Chyba stránky to není, protože tady epizody na přehrání nenajdeš. Což by ti mohlo dojít, kdyby sis přečetl místní FAQ nebo alespoň text, který vidíš při zakládání diskuze.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Zato ale nabízíme spoustu jiných super věcí, takže pokud ti nevadí, že se na seriály musíš dívat jinde, třeba se ti tu zalíbí nějaká fajn vymoženost, třeba náš watchlist.