Seriál pro mamku

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

Nevada

Cool level: 29
Ovečka Shaun

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.5.2019 / 20:51:47 (před 8 dny)
Dobrá manželka, Kauzy z Bostonu, Kauzy podle Kate, nebo historické Viktorie, Bílá královna, Bílá princezna.
Mým rodičům se třeba dost líbí Černá listina.
Fundamentalistka, aneb fanynka Písně ledu a ohně, která nenávidí Game of Thrones.
Litocha

Cool level: 24
Alan Harper

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.5.2019 / 22:44:38 (před 8 dny)
Co třeba Doktorka z Dixie (Hart of Dixie), Bratři a sestry (Brothers & Sisters) nebo Newsroom? Nebo britské Milenky (Mistresses) či Sherlock Holmes: Jak prosté (Elementary)?
Editováno: 2x | Naposledy: 14.5.2019 / 23:13:58
CrazyGeek

Cool level: 16
Number 6

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.5.2019 / 23:32:45 (před 8 dny)
Není to z lékařského prostředí, ale co takhle Cizinka? Já si tak třeba získal svoji tchýni :D
Všichni máme své stroje času. Ty, které nás vracejí zpět, jsou vzpomínky a ty, které nás pohánějí kupředu, jsou naše sny...
andromache

Cool level: 28
Timothy McGee

OFF-LINE
Bez nadpisu
15.5.2019 / 00:56:30 (před 7 dny)
Záchranáři L.A., Doktoři (Resident) co tak teď s dabingem napadá mě :-). Nebo Tým Škorpion (jen nevím, kolik řad má dabing). A co takhle Arrow? Toho moje mamka žere natolik, že ho jede i s titulky :D. Ale jinak je škoda, že je dabing podmínkou, hned bych ti nasypala všechno co dávám té své a hrozně ji to baví :-).

Přidávám další: Posel ztracených duší (seriál na kterém se moje mamka naučila sledovat seroše s titulkama :D), 13. okrsek (A.P.B.), Mrtvý bod, Právem odsouzeni (aneb proč mi sakra podobné seriály furt rušej :(?), Záhady Frankie Drakeové, Knick: Doktoři bez hranic (Clive Owen je boží!), Noční směna, Lovci zločinců (Person of Interest), Policejní bažanti, Třetí Hlídka, 10 důvodů proč tě nenávidím (seriálová verze), Chameleon.
I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
Editováno: 2x | Naposledy: 16.5.2019 / 00:16:14
andromache

Cool level: 28
Timothy McGee

OFF-LINE
Bez nadpisu
15.5.2019 / 01:22:32 (před 7 dny)

CrazyGeek napsal(a):

Není to z lékařského prostředí, ale co takhle Cizinka? Já si tak třeba získal svoji tchýni :D

To je vidět, jaká je cílovka :D. Já u toho umírala nudou :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
Následující