Diskuzní fórum

Francouzské seriály

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Šéf
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
5. 3. 2018 / 15:02:56 (před 6 roky)
off

Co je podle vás největší chyba že Francie točí výborné filmy ale jak jde o seriál tak to stojí většinou za dvě věci

avatar uživatele
Nira
VIP | Cool level: 32 | Debra Morgan
5. 3. 2018 / 20:51:28 (před 6 roky)
off

Čistě francouzských seriálů jsem viděla minimum - animované Byl jednou jeden... a pár dalších, taky nějaké starší sitkomy. U koprodukčních jsem na tom trošku líp. Takže odpověď nemám, ale taky by mě zajímala :-)

avatar uživatele
Šéf
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
5. 3. 2018 / 23:10:48 (před 6 roky)
off

Moc francouskch seriálů neznám

avatar uživatele
vla_kor
Redaktor | Cool level: 12 | Dale
3. 3. 2020 / 01:21:39 (před 4 roky)
off

Tak tohle není úplně nejhorší z francouzský seriál... až na ten konec Nox

Tempus fugit... no a při sledování seriálů sakra rychle:-)
avatar uživatele
Kri-kri
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
1. 6. 2022 / 01:21:28 (před 98 týdny)
off

Já zbožňuji francouzské seriály. Nejvíc ulítávám na romantických sitcomech z 90. let (Helena a její chlapci, Rozmary lásky, Dívky od vedle, První polibky, Muž v domácnosti). I animáky mají velmi kvalitní, tedy ty starší, např. Carův kurýr nebo Klementýnka (nové animáky posledních cca 15-ti let jsou opravdu hnus, to přiznávám). Rovněž je velmi vydařený francouzský cyklus Náš učitel (kdysi odvysíláno několik dílů na ČT). Pravdou je, že posledních 20 let všechny naše TV stanice kupují od Francouzů takřka výhradně levné šunty, zatímco ty lepší věci z 80. a 90. let se k nám nedostanou a proto čeští diváci nabyli mylného dojmu, že Francouzi neumí natočit kvalitní seriál.