Diskuzní fórum

nefunguje mi přehrávání epizod help

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
isarah
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
17. 4. 2018 / 08:18:23 (před 6 roky)
off

Tak já ani nemám nic jiného na srdci než jsem uvedla v názvu. Pouze se mi nezobrazuje možnost přehrání epizod ačkoli u jiných se mi to tak nestalo. Může mi někdo poradit kde se stala chyba, tedy kde já jsem něco asi opomněla. Píše se mi v okně přidat obsah epizody, tak to si raději vezmu jinou knihu než číst toto, ale jako lehkou kulisu bych o ty epizody měla zájem . Co s tím?
Tak nevím, vytváří se mi to i jiných epizod z různých seriálů, třeba mám něco nepovoleno nebo nemám ztaženého v pc co umožňuje přehrávání,ale jiné epizody na jiných portálech mi to přehrává. Poradí někdo,prosím.[b][/b]

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
17. 4. 2018 / 08:52:21 (před 6 roky)
off
isarah napsal(a):

Tak já ani nemám nic jiného na srdci než jsem uvedla v názvu. Pouze se mi nezobrazuje možnost přehrání epizod ačkoli u jiných se mi to tak nestalo. Může mi někdo poradit kde se stala chyba, tedy kde já jsem něco asi opomněla. Píše se mi v okně přidat obsah epizody, tak to si raději vezmu jinou knihu než číst toto, ale jako lehkou kulisu bych o ty epizody měla zájem . Co s tím?
Tak nevím, vytváří se mi to i jiných epizod z různých seriálů, třeba mám něco nepovoleno nebo nemám ztaženého v pc co umožňuje přehrávání,ale jiné epizody na jiných portálech mi to přehrává. Poradí někdo,prosím.[b][/b]

Nemáš nic blbě nastaveno ani ti nechybí nic staženého. Nepřečetla sis FAQ.