Diskuzní fórum

Skrývání seriálů v kalendáři

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
jvr
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
14. 6. 2018 / 22:26:35 (před 5 roky)
off

Zdravím,

moc rád bych se ve výpisu kalendáře zbavil všech těch asijskejch a japonskejch seriálů s divnejma názvama, ordinací a ulicí a ohnivejch kuřat, které mne stejně nikdy zajímat nebudou a tak nějak v tom kalendáři překáží. Prostě aby ten seznam nebyl tak dlouhej, když to projíždím a tím pádem aby mi neuniklo nic novýho co by mohlo stát za shlídnutí. Ideální by bylo kdybych mohl přímo v kalendáři kliknout na něco jako "skrýt" a pak eventuelně mít ještě stránku se správou ignorovaných seriálů, když to náhodou odklidnu omylem.

teď když dám ignorovat a v nastavení si určím aby se v kalendáři ignorovaný nezobrazovaly, tak se stejně zobrazujou. Stejně tak je zvláštní že nejdřív musím dát u seriálu oblíbit a pak teprv ho můžu ignorovat / odignorovat.

Šlo by to nějak zprovoznit?, myslím že takovej feature by si zamiloval kdekdo..

avatar uživatele
Tay
Redaktor | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
15. 6. 2018 / 16:20:40 (před 5 roky)
off

Za mě jedině pro!

avatar uživatele
naninka358
Redaktor | Cool level: 100 | Homer Jay Simpson
15. 6. 2018 / 19:04:24 (před 5 roky)
off

Aneb jak vymyslet kolo...

Pilotní díly nových seriálů jsou v kalendáři vyznačeny zeleně a tučně. První díly nových řad seriálů jsou vyznačeny zeleně. A krom toho máte nahoře tlačítko "Jen novinky", které vám ukáže v kalendáři jen pilotní díly seriálů, takže žádná novinka neunikne...

Pokud jsi v kalendáři "Všechny seriály", tak je jasné, že to ukazuje, ehm, všechny seriály. Pak je varianta kalendáře "Moje oblíbené", která zobrazuje jen seriály, které máš v oblíbených, takže ty ordinace a kuřata tam nebudou, pokud si je nedáš do oblíbených.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
16. 6. 2018 / 09:32:19 (před 5 roky)
off
naninka358 napsal(a):

Aneb jak vymyslet kolo...

Pilotní díly nových seriálů jsou v kalendáři vyznačeny zeleně a tučně. První díly nových řad seriálů jsou vyznačeny zeleně. A krom toho máte nahoře tlačítko "Jen novinky", které vám ukáže v kalendáři jen pilotní díly seriálů, takže žádná novinka neunikne...

Pokud jsi v kalendáři "Všechny seriály", tak je jasné, že to ukazuje, ehm, všechny seriály. Pak je varianta kalendáře "Moje oblíbené", která zobrazuje jen seriály, které máš v oblíbených, takže ty ordinace a kuřata tam nebudou, pokud si je nedáš do oblíbených.

Oni myslí kalendář pro daný den. Tam máš nejdřív svoje oblíbené a zamilované, novinky zvýrazněné zeleně a pak vše, co se ten den vysílá. Logicky se člověk prostě dívá jen na ty svoje. Jemu jde ale o to, že se dívá na všecko, kdyby ho tam zaujala nějaká novinka, co přehlédl, a vadí mu, že v tom má i tyhle seriály.
Osobně si myslím, že už zas vymýšlí trochu moc, ale...

avatar uživatele
naninka358
Redaktor | Cool level: 100 | Homer Jay Simpson
16. 6. 2018 / 22:02:36 (před 5 roky)
off
ševča napsal(a):

Oni myslí kalendář pro daný den. Tam máš nejdřív svoje oblíbené a zamilované, novinky zvýrazněné zeleně a pak vše, co se ten den vysílá. Logicky se člověk prostě dívá jen na ty svoje. Jemu jde ale o to, že se dívá na všecko, kdyby ho tam zaujala nějaká novinka, co přehlédl, a vadí mu, že v tom má i tyhle seriály.
Osobně si myslím, že už zas vymýšlí trochu moc, ale...

Neviděla jsem v prvním příspěvku zmínku o denním kalendáři, tak jsem to považovala za měsíční kalendář :). V tom denním je to tedy jinak, ale ty zelený řádky jsou ještě víc patrný na první pohled, než v měsíčním. Samozřejmě souhlasím, že v denním se člověk dívá hlavně na svoje oblíbené seriály. A jsme ve shodě i v tom, že není důvod vymýšlet nové fíčury :)

Pokud má někdo pocit, že prošvihl nějaké novinky (třeba protože se pár dní na denní kalendář nedíval) nebo se chce podívat, jaké novinky v nejbližší době budou, tak není nic jednoduššího než měsíční kalendář a volba Jen novinky.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
16. 6. 2018 / 22:35:17 (před 5 roky)
off
naninka358 napsal(a):

Neviděla jsem v prvním příspěvku zmínku o denním kalendáři, tak jsem to považovala za měsíční kalendář :).

Však jasné. Mně to jen došlo, protože jsem ho sama kdysi používala.

avatar uživatele
jvr
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
19. 6. 2018 / 20:04:14 (před 5 roky)
off

o novinky tu v zásadě moc nejde, nýbrž o skrývání nerelevantního obsahu pro uživatele

mě se jedná o to aby z výpisu a je uplně jedno jestli měsíčního nebo týdenního nebo denního kalendáře zmizely seriály, které jsem dal ignorovat, ostatně proto sem je taky dal ignorovat. Jestli je něco zeleně nebo modře, novinka nebo ne je výsledku fuk, dokud tam je jen to co je pro uživatele relevatní dle mého skromného názoru :) Prostě pokud mě třeba v mém případě asijské anime nezajímají, rád bych se jich zbavil trvale a odevšud tím že je dám ignorovat = irelevantní = skrýt a v nastavení kalendáře zaškrtnu "nezobrazovat ignorované v kalendáři" (to už tam je).

varianta kalendáře všechny nebo oblíbené nic neřeší, protože v oblíbených nebudou ty ostatní seriály, které sem ještě nedal oblíbit ani ignorovat a ve "všech" budou zase všechny včetně těch, které sem dal ignorovat - toť k "aneb jak vymyslet kolo" (které ale jede jen doleva a dopředu, rád bych i doleva, kdyby to bylo možné) :)

když to technicky shrnu, ten filtr kterej načítá seriály v režimu "všechny seriály" do kalendáře aby podle nastavení "nezobrazovat ignorované v kalendáři" odfiltroval ignorované.

Editováno: 4x | Naposledy: 19. 6. 2018 / 20:17:50
avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
19. 6. 2018 / 20:11:55 (před 5 roky)
off
jvr napsal(a):

o novinky tu v zásadě moc nejde, nýbrž o skrývání nerelevantního obsahu pro uživatele

mě se jedná o to aby z výpisu a je uplně jedno jestli měsíčního nebo týdenního nebo denního kalendáře zmizely seriály, které jsem dal ignorovat, ostatně proto sem je taky dal ignorovat. Jestli je něco zeleně nebo modře, novinka nebo ne je výsledku fuk, dokud tam je jen to co je pro uživatele relevatní dle mého skromného názoru :) Prostě pokud mě třeba v mém případě asijské anime nezajímají, rád bych se jich zbavil trvale a odevšud tím že je dám ignorovat = skrýt a v nastavení kalendáře zaškrtnu "nezobrazovat ignorované v kalendáři" (to už tam je).

varianta kalendáře všechny nebo oblíbené nic neřeší, protože v oblíbených nebudou ty ostatní seriály, které sem ještě nedal oblíbit ani ignorovat a ve "všech" budou zase všechny včetně těch, které sem dal ignorovat - toť k "aneb jak vymyslet kolo" (které ale jede jen doleva a dopředu, rád bych i doleva, kdyby to bylo možné) :)

Jenže "ignorovat" k tomu neslouží. Slouží, abys ukryl své oblíbené seriály, které nyní sledovat nechceš a hodláš si je pustit jindy (až skončí série nebo celý seriál apod.)

Editováno: 3x | Naposledy: 19. 6. 2018 / 20:16:13
avatar uživatele
jvr
Dlouholetý uživatel | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
19. 6. 2018 / 20:24:49 (před 5 roky)
off

tak v tom případě to není moc logická funkce aspoň dle názvu bych od ní očekával něco zcela jiného a v zásadě pro ni nenacházím využití. Zatímco o tu o které mluvím, to by ocenilo podle mě většina lidí, co nejsou editoři a chtějí si vyčistit zobrazení od nerelevantních seriálů, který je čím dál více.

avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
19. 6. 2018 / 20:32:41 (před 5 roky)
off
jvr napsal(a):

tak v tom případě to není moc logická funkce aspoň dle názvu bych od ní očekával něco zcela jiného a v zásadě pro ni nenacházím využití. Zatímco o tu o které mluvím, to by ocenilo podle mě většina lidí, co nejsou editoři a chtějí si vyčistit zobrazení od nerelevantních seriálů, který je čím dál více.

Já "ignorovat" používám už dlouho. A myslím, že nejsem jediný.
Navíc skytí nerelevantních je k ničemu (seš na stránkách databáze). Kdo si jich nechce všímat, tak si jich nevšímá.

1/3
123