Diskuzní fórum

SerialFan: neoficiální Android aplikace

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Jake
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
1. 1. 2019 / 21:40:27 (před 5 roky)
off

Šťastný nový rok, serialzoňáci! Přes léto jsem si „do šuplíku“ zkusil naprogramovat mobilní aplikaci pro SerialZone, a teď bych se o ní s vámi chtěl podělit.

Appku pořád vyvíjím, a zatím s ní můžete:
• číst články a jejich komentáře,
• hledat v seriálech, zobrazit si informace a stahovat titulky.

Vím, že to není nic moc, ale mám v plánu s vývojem pokračovat a přinést další aktualizace, ve kterých ostatní funkce webu (jako je třeba watchlist) doplním. I v současné podobě si ale myslím, že aplikace zaujme ty, co si rádi čtou zdejší články a neradi zoomují na webu, protože appka článek umí přeskládat do mobile-friendly podoby.

Stáhněte si ji na Google Play, je zdarma, bez reklam, a potřebujete jenom telefon nebo tablet s Androidem 5.0 Lollipop a novějším.

Budu moc rád, když si appku vyzkoušíte (když ji budete aktivně používat, bude to ještě lepší ;-)) a třeba mi sem pak napíšete, jak se vám líbí, co byste na ní vylepšili, nebo – nedej bože – jestli jste v ní našli nějakou chybu.

Editováno: 4x | Naposledy: 12. 1. 2019 / 16:18:15
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
21. 2. 2019 / 12:52:38 (před 5 roky)
off

Díky za skvělý počin.

Bylo by fajn umožnit zobrazení názorů (synopse jsou často příliš stručné a někdy dokonce zavádějící) a zobrazení epizod.

Také by byl fajn přístup na board (chápu, že je k tomu nutný login a to nezáleží na Tobě, kromě toho by byl patrně vykoupený zobrazováním reklam).

Škoda, že je na SZ zmínka o apce pouze tady na boardu...

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
Jake
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
24. 2. 2019 / 22:18:03 (před 5 roky)
off

Děkuji za reakci tady na fóru, i za recenze na Google Play. Každý takový ohlas mi slouží jako motivace na appce dál pracovat a rozšiřovat její funkčnost. Za každý návrh, co přidělat nebo zlepšit, jsem rád, aspoň budu vědět, na jaké funkce se mám soustředit. Stejně tak ocením i hlášení jakýchkoliv chyb, pokud nějakou při používání aplikace objevíte.

_-0-_ napsal(a):

Bylo by fajn umožnit zobrazení názorů (synopse jsou často příliš stručné a někdy dokonce zavádějící) a zobrazení epizod.

Samozřejmě, zpřístupnění všech zbývajících informací o seriálu je první v pořadníku, a na přihlášení k účtu a přístup do fóra se určitě také dostane ;-)

avatar uživatele
Jake
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
1. 12. 2019 / 09:16:56 (před 4 roky)
off

No… po více než půl roce, kdy se s appkou nic nedělo, přicházím s další aktualizací :-)

Přináší pár nepostřehnutelných změn pod pokličkou, ale hlavně možnost hrát adventní kalendář a to včetně přihlášení ke svému SerialZone účtu. Aktualizace už je dostupná v Google Play, pokud se při používání objeví nějaký problém, neváhejte mi ho nahlásit.

Díky moc všem, kteří aplikaci používají!

avatar uživatele
Luisa
Redaktor | Cool level: 53 | Roy
1. 12. 2019 / 09:42:23 (před 4 roky)
off

Ahojky :) chtěla jsem se zeptat, bude se vymýšlet i aplikace pro nás jablíčkáře??? Předem děkuji za info :)

Vím, že nic nevím. Ale to neznamená, že mi to musíte připomínat!!!
avatar uživatele
Jake
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
1. 12. 2019 / 10:17:21 (před 4 roky)
off
Luisa napsal(a):

Ahojky :) chtěla jsem se zeptat, bude se vymýšlet i aplikace pro nás jablíčkáře??? Předem děkuji za info :)

Ahoj, podle vývojářů SerialZone by příští rok měla být spuštěna mobilní verze webu, takže nepředpokládám, že by s aplikací pro iOS někdo začínal. Já ji také vytvářet nebudu, jelikož nemám ani iPhone, ani MacBook, který je k publikování aplikací pro iOS potřeba.

avatar uživatele
Luisa
Redaktor | Cool level: 53 | Roy
1. 12. 2019 / 12:45:19 (před 4 roky)
off
Jake napsal(a):

Ahoj, podle vývojářů SerialZone by příští rok měla být spuštěna mobilní verze webu, takže nepředpokládám, že by s aplikací pro iOS někdo začínal. Já ji také vytvářet nebudu, jelikož nemám ani iPhone, ani MacBook, který je k publikování aplikací pro iOS potřeba.

OK :) díky za odpověď :)

Vím, že nic nevím. Ale to neznamená, že mi to musíte připomínat!!!
avatar uživatele
PetrVinklarek@seznam.cz
Uživatel od první verze | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
7. 12. 2019 / 10:35:54 (před 4 roky)
off

Ach jo to je na houby, že nikdo nebude dělat appku pro iOS :( Vždyť už má iphone každý druhý člověk.

avatar uživatele
Phantom
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
8. 12. 2019 / 02:35:13 (před 4 roky)
off
PetrVinklarek@seznam.cz napsal(a):

Ach jo to je na houby, že nikdo nebude dělat appku pro iOS :( Vždyť už má iphone každý druhý člověk.

Android WTF <3
iPhone ~20%
https://gs.statcounter.com/os-market-share/mobile/czech-republic/2019

avatar uživatele
Jake
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
11. 12. 2019 / 02:07:35 (před 4 roky)
off
PetrVinklarek@seznam.cz napsal(a):

Ach jo to je na houby, že nikdo nebude dělat appku pro iOS :( Vždyť už má iphone každý druhý člověk.

Je třeba si taky uvědomit, že vývoj appky je věc, kterou vývojář dělá zadarmo, ale musí do ní investovat spoustu vlastního volného času a energie. A iPhonu určitě nehraje do karet to, že si Apple za publikování aplikace na App Store účtuje od vývojáře sto dolarů ročně (versus Google Play jednorázový poplatek $25).

1/2
12