Výzva 2019

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

ševča

Cool level: 66
James 'Sawyer' Ford

ON-LINE
Bez nadpisu
11.2.2019 / 11:57:01 (před 12 dny)

Olivia Caroline Jones napsal(a):

nevypadá to úplně marně, ale nemáš, nebo kdokoliv jiný, i něco nového/novějšího? :-)

Včera jsem se dodívala na jeden seriál, tak ho plánuju nahradit korejským Kingdom. Normálně korejské nedoporučuju, protože vím, že nás je sleduje menšina, ale tohle si získalo celkem pozornost i u jinak čistě angloamerických fanoušků, dokonce to jedno dobu viselo v boxu seriálů s nejvyšším potenciálem. Dokonce to dostalo 2. řadu, což Korejci fakt dělají zřídka.
Původně jsem ho ale nenapsala, protože jsem ho ještě neviděla a protože ses ptala na pěkný. Já tomu ale věřím, po The Treacherous jsem se stejně chtěla podívat na něco novějšího s Ju Ji Hoonem.

Olivia Caroline Jones

Cool level: 12
Dale

ON-LINE
Bez nadpisu
11.2.2019 / 14:51:40 (před 12 dny)

ševča napsal(a):

Včera jsem se dodívala na jeden seriál, tak ho plánuju nahradit korejským Kingdom. Normálně korejské nedoporučuju, protože vím, že nás je sleduje menšina, ale tohle si získalo celkem pozornost i u jinak čistě angloamerických fanoušků, dokonce to jedno dobu viselo v boxu seriálů s nejvyšším potenciálem. Dokonce to dostalo 2. řadu, což Korejci fakt dělají zřídka.
Původně jsem ho ale nenapsala, protože jsem ho ještě neviděla a protože ses ptala na pěkný. Já tomu ale věřím, po The Treacherous jsem se stejně chtěla podívat na něco novějšího s Ju Ji Hoonem.

zrovna dneska jsem o Kingdom četla :D ale to u mě neklapne, ne kvůli tomu, že to je korejské, ale kvůli tomu, o čem to je :-) to by mě nebavilo od jakýchkoliv tvůrců , ale moc děkuju za rady! buď zkusím ten Kitchen Confidental nebo něco, co mi poradila andromache , díky moc:-)

Is it bad that I'd rather watch Friends than have them?
ševča

Cool level: 66
James 'Sawyer' Ford

ON-LINE
Bez nadpisu
11.2.2019 / 15:26:57 (před 12 dny)

zrovna dneska jsem o Kingdom četla :D ale to u mě neklapne, ne kvůli tomu, že to je korejské, ale kvůli tomu, o čem to je :-) to by mě nebavilo od jakýchkoliv tvůrců , ale moc děkuju za rady! buď zkusím ten Kitchen Confidental nebo něco, co mi poradila andromache , díky moc:-)

No já říkala, že pěkný asi nebude.

Jak to tu čtu, neměla by příští rok být výzva na písmena v abecedě? :D

Lixandra

Cool level: 19
Černá zmije

OFF-LINE
Bez nadpisu
11.2.2019 / 20:34:19 (před 12 dny)

taky jsem pořád čekala, že to teda konečně prozradí, ať je klid :D ale dělá z toho takovou kovbojku, až mě to přestalo zajímat :D :D

a normální téma: poraďte mi někdo nějaký pěkný seriál na K :-)

Přidávám seriály na K, jen teda názvy jsou na K v češtině, snad je to Ok.
Intelligence (Kyberagent), Blood ties (Krevní pouta), The Librarians (Knihovníci)

That's all.
Následující