Diskuzní fórum

Nefungující seznam

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
proobacz
Redaktor | Cool level: 26 | Ally McBealová
12. 2. 2020 / 10:31:56 (před 4 roky)
off

Mám vytvořený seznam s názvem "2020", bohužel mi nelze již pár dní otevřít, hází to jen změť písmen a čísel navrchu obrazovky. Mohu poprosit o nápravu? Předem děkuji.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
12. 2. 2020 / 10:59:38 (před 4 roky)
off
proobacz napsal(a):

Mám vytvořený seznam s názvem "2020", bohužel mi nelze již pár dní otevřít, hází to jen změť písmen a čísel navrchu obrazovky. Mohu poprosit o nápravu? Předem děkuji.

Opraveno.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
proobacz
Redaktor | Cool level: 26 | Ally McBealová
12. 2. 2020 / 12:25:16 (před 4 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Opraveno.

Děkuji mockrát.)

avatar uživatele
venalce
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
19. 7. 2022 / 17:43:27 (před 92 týdny)
off

Už delší dobu mám problém se seznamy Top 10 novinek v letech 2015-2020, nejdou mi seřadit podle mého gusta. Když jsem chtěla upravit jejich pořadí, tak buď šipka nereaguje vůbec nebo seriál poskočí o několik pozic a ostatní seriály se náhodně prohodí mezi sebou. Pokud se mi přeci jen podaří dát aspoň na první místo ten seriál, který za ten považuji za nejlepší, při opětovném otevření seznamu je nahoře zase random seriál z Top 10. Dělají mi to výše uvedené ročníky.

Do not feed the trolls
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
19. 7. 2022 / 19:16:15 (před 92 týdny)
off
venalce napsal(a):

Už delší dobu mám problém se seznamy Top 10 novinek v letech 2015-2020, nejdou mi seřadit podle mého gusta. Když jsem chtěla upravit jejich pořadí, tak buď šipka nereaguje vůbec nebo seriál poskočí o několik pozic a ostatní seriály se náhodně prohodí mezi sebou. Pokud se mi přeci jen podaří dát aspoň na první místo ten seriál, který za ten považuji za nejlepší, při opětovném otevření seznamu je nahoře zase random seriál z Top 10. Dělají mi to výše uvedené ročníky.

Drag & drop za plakát. Pak by to mělo přepočítat indexy a začít fungovat šipky. Vzniklo nekonzistencí dat mezi jednotlivými verzemi.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
venalce
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
20. 7. 2022 / 15:55:24 (před 91 týdny)
off
Fruiko napsal(a):

Drag & drop za plakát. Pak by to mělo přepočítat indexy a začít fungovat šipky. Vzniklo nekonzistencí dat mezi jednotlivými verzemi.

Dík, pomohlo to.

Do not feed the trolls
avatar uživatele
kreidlova2
Běžný uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
2. 8. 2022 / 00:05:10 (před 90 týdny)
off

Dobry večer, nevím proč mě nejde spustit serial EZEL.Děkuji

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
2. 8. 2022 / 00:28:47 (před 90 týdny)
off
kreidlova2 napsal(a):

Dobry večer, nevím proč mě nejde spustit serial EZEL.Děkuji

Tady.