Diskuzní fórum

Chicago Fire

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
26. 3. 2020 / 14:39:54 (před 4 roky)
off
lefty napsal(a):

Jo jo, to jsem pochopil, proto jsem rád, že v titulcích pokračujete. Mě spíš teď vytáčí dějová linka kolem Brett, její biomámy a vztahů nevztahů.... každý máme něco... ;)

Tak bio máma mi nevadí, ale ty kydy okolo Caseyho, jak na něj dělá oči, pak zas nedělá a neví co chce nebo nechce mi teda taky pěkně leze na nervy. Já tohle párování nesnáším :(.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Kuba CZe
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
27. 3. 2020 / 00:56:10 (před 4 roky)
off
andromache napsal(a):

Tak bio máma mi nevadí, ale ty kydy okolo Caseyho, jak na něj dělá oči, pak zas nedělá a neví co chce nebo nechce mi teda taky pěkně leze na nervy. Já tohle párování nesnáším :(.

Nejhorší je, když už konečně to vypadá hezky mezi nimi a pak to vždy někdo nebo něco podělá

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
27. 3. 2020 / 01:27:01 (před 4 roky)
off
Kuba CZe napsal(a):

Nejhorší je, když už konečně to vypadá hezky mezi nimi a pak to vždy někdo nebo něco podělá

Právě.. Tohle umělé natahování je vyloženě za trest. Nechápu, jak se v tom může někdo vyžívat a sledovat to (*caugh ragelly cough* :D)

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Kuba CZe
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
28. 3. 2020 / 15:26:16 (před 4 roky)
off
andromache napsal(a):

Právě.. Tohle umělé natahování je vyloženě za trest. Nechápu, jak se v tom může někdo vyžívat a sledovat to (*caugh ragelly cough* :D)

Taky to nechápu a štve mě to a nejlepší je, když člověk už konečně joo tak to utnou a jéé titulky :D

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
28. 3. 2020 / 17:16:38 (před 4 roky)
off
Kuba CZe napsal(a):

Taky to nechápu a štve mě to a nejlepší je, když člověk už konečně joo tak to utnou a jéé titulky :D

Jéé titulky :D? Ještě nejsou :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Kuba CZe
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
29. 3. 2020 / 21:08:59 (před 4 roky)
off
andromache napsal(a):

Jéé titulky :D? Ještě nejsou :D.

Myslel jsem závěrečné titulky :D Ale děkuji za info :)

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
29. 3. 2020 / 21:16:43 (před 4 roky)
off
Kuba CZe napsal(a):

Myslel jsem závěrečné titulky :D Ale děkuji za info :)

Aha jo :D. To mi nedošlo :D. Pardon za dlouhé vedení :D :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Kuba CZe
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
29. 3. 2020 / 23:42:16 (před 4 roky)
off
andromache napsal(a):

Aha jo :D. To mi nedošlo :D. Pardon za dlouhé vedení :D :D.

Říkám nic se neděje :) Chtěl jsem se optat v jakých % jsou titulky? :)

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
30. 3. 2020 / 00:22:14 (před 4 roky)
off
Kuba CZe napsal(a):

Říkám nic se neděje :) Chtěl jsem se optat v jakých % jsou titulky? :)

Překlad 100%, ale jinak 95%, čekám až bude mít Kmochová zase trochu času a nálady na korekci :-).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
2. 4. 2020 / 00:31:11 (před 4 roky)
off

Chicago.Fire.S08E18.HDTV.x264-SVA

Čerstvá várka titulků ;). A když tak to nějak rozhlaste, z nějakého důvodu mi nejdou přidávat statusy na timeline...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.