Diskuzní fórum

Výzva 2020

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
foruska
Redaktor | Cool level: 24 | Alan Harper
25. 2. 2020 / 12:18:06 (před 4 roky)
off

Hledám ve fóru tohle vlákno a nikde nenacházím, tak teda zakládám. Uvítám (a asi ne sama) návrhy, seznamy atd. Momentálně přemýšlím nad seriálem, co končí a začíná na stejné písmeno, co si sem přidáváte?

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
25. 2. 2020 / 14:30:38 (před 4 roky)
off
foruska napsal(a):

Hledám ve fóru tohle vlákno a nikde nenacházím, tak teda zakládám. Uvítám (a asi ne sama) návrhy, seznamy atd. Momentálně přemýšlím nad seriálem, co končí a začíná na stejné písmeno, co si sem přidáváte?

proobacz na to má seznam.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 1x | Naposledy: 25. 2. 2020 / 14:36:03
avatar uživatele
honzzicek
Redaktor | Cool level: 21 | Phil Dunphy
28. 2. 2020 / 04:39:04 (před 4 roky)
off

Me by spis zajimalo, jak to s tou vyzvou opravdu je. Kazda otazka zacina: pilot serialu, ktery... Takze ja hledam serial, jehoz nazev Pilotu (tedy prvniho dilu) napriklad zacina a konci na stejne pismeno? Nebo hledam primo nazev serialu, ktery konci a zacina na stejne pismeno? A nikde neni popsano, co to ta vyzva vlastne je, nebo jsem to alespon nikde nenasel.

avatar uživatele
Kaelee
Uživatel od první verze | Cool level: 25 | Lee 'Apollo' Adama
28. 2. 2020 / 06:34:43 (před 4 roky)
off
honzzicek napsal(a):

Me by spis zajimalo, jak to s tou vyzvou opravdu je. Kazda otazka zacina: pilot serialu, ktery... Takze ja hledam serial, jehoz nazev Pilotu (tedy prvniho dilu) napriklad zacina a konci na stejne pismeno? Nebo hledam primo nazev serialu, ktery konci a zacina na stejne pismeno? A nikde neni popsano, co to ta vyzva vlastne je, nebo jsem to alespon nikde nenasel.

Výzva se týká názvů seriálů, které splňují daná kritéria pro výběr. A aby sis mohl odškrtnout daný seriál, tak stačí vidět alespoň pilot seriálu :)

“Monsters are real, and ghosts are real too. They live inside us, and sometimes, they win.”- Stephen King
avatar uživatele
Katka The Hero
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
3. 4. 2020 / 16:50:42 (před 4 roky)
off
foruska napsal(a):

Hledám ve fóru tohle vlákno a nikde nenacházím, tak teda zakládám. Uvítám (a asi ne sama) návrhy, seznamy atd. Momentálně přemýšlím nad seriálem, co končí a začíná na stejné písmeno, co si sem přidáváte?

Já si tam dala reality show Next in Fashion. A předtím jsem tam chtěla dát Stranger, v překladu je to Cizinec, ale nebyla jsem si jistá, jestli by se to taky počítalo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
3. 4. 2020 / 16:55:34 (před 4 roky)
off
Katka The Hero napsal(a):

Já si tam dala reality show Next in Fashion. A předtím jsem tam chtěla dát Stranger, v překladu je to Cizinec, ale nebyla jsem si jistá, jestli by se to taky počítalo.

Jo počítá se obojí. Takže i české názvy.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
foruska
Redaktor | Cool level: 24 | Alan Harper
3. 4. 2020 / 18:52:00 (před 4 roky)
off
Katka The Hero napsal(a):

Já si tam dala reality show Next in Fashion. A předtím jsem tam chtěla dát Stranger, v překladu je to Cizinec, ale nebyla jsem si jistá, jestli by se to taky počítalo.

Díky za nápady, ale už jsem si tam dolnila La Casa de Papel

avatar uživatele
Katka The Hero
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
3. 4. 2020 / 19:47:46 (před 4 roky)
off
foruska napsal(a):

Díky za nápady, ale už jsem si tam dolnila La Casa de Papel

Super volba! :-)

avatar uživatele
Romix
Uživatel od první verze | Cool level: 14 | Emma Swan
19. 4. 2020 / 11:07:56 (před 4 roky)
off

Pilot seriálu, který se točí okolo těhotenství/malých dětí

Jak moc ty děti musí být malé? Koukal jsem na Home Before Dark, kde si parta asi devítiletých děcek hraje na detektivy.. počítá se to? :D

Romix
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
19. 4. 2020 / 11:16:11 (před 4 roky)
off
Romix napsal(a):

Pilot seriálu, který se točí okolo těhotenství/malých dětí

Jak moc ty děti musí být malé? Koukal jsem na Home Before Dark, kde si parta asi devítiletých děcek hraje na detektivy.. počítá se to? :D

Spíš mimina :D

1/10
1234567 ... 10