Diskuzní fórum

Top 10

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Dori
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
14. 3. 2020 / 07:33:08 (před 4 roky)
off
avatar uživatele
Dori
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
14. 3. 2020 / 07:33:39 (před 4 roky)
off

Já mám radost )))

avatar uživatele
xflori01
Běžný uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
22. 11. 2021 / 21:40:16 (před 2 roky)
off

Chtělo by to přidat další TOP 10 novinky pro starší roky. Postupně alespoň do začátku století. Hodně se mi líbí, že si tak můžu po letech připomenout, co jaký rok za seriály bylo a co se mi líbilo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
22. 11. 2021 / 22:30:01 (před 2 roky)
off
xflori01 napsal(a):

Chtělo by to přidat další TOP 10 novinky pro starší roky. Postupně alespoň do začátku století. Hodně se mi líbí, že si tak můžu po letech připomenout, co jaký rok za seriály bylo a co se mi líbilo.

Technicky to není problém, ale lidi moc ty starý nedoplňují.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
xflori01
Běžný uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
23. 11. 2021 / 17:02:06 (před 2 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Technicky to není problém, ale lidi moc ty starý nedoplňují.

Tak to mě překvapuje. Pro mě jedna z nejlepších funkcí, které SerialZone umožňuje.

avatar uživatele
JindNovo
VIP | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
24. 11. 2021 / 12:20:21 (před 2 roky)
off

A to já jsem si naopak při vyplnění mé top x (protože 10 to rozhodně není) za letošní rok proklikal i ty předchozí roky, jestli jsem náhodou neviděl něco nového z nich.

Svět není nikdy černej ani bílej, jen někdy nechává stíny na duši
avatar uživatele
ESESEL
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
24. 11. 2021 / 16:27:04 (před 2 roky)
off
JindNovo napsal(a):

A to já jsem si naopak při vyplnění mé top x (protože 10 to rozhodně není) za letošní rok proklikal i ty předchozí roky, jestli jsem náhodou neviděl něco nového z nich.

Já taky. A většinou jsem zjistil, že viděl a že je to sestavování topky hned mnohem složitější...

Grab a lollipop on your way out.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
26. 11. 2021 / 17:32:30 (před 2 roky)
off

xflori01, JindNovo, ESESEL

Tak vás alespoň můžu potěšit tím, že jsem to trochu vylepšil a teď když přidáváte 10+ seriál, tak se to zeptá, jestli to má zrušit 10. a nastavit na její pozici tento nový vybraný. Ušetří trochu skrolování.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
ESESEL
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
27. 11. 2021 / 02:23:56 (před 2 roky)
off
Fruiko napsal(a):

xflori01, JindNovo, ESESEL

Tak vás alespoň můžu potěšit tím, že jsem to trochu vylepšil a teď když přidáváte 10+ seriál, tak se to zeptá, jestli to má zrušit 10. a nastavit na její pozici tento nový vybraný. Ušetří trochu skrolování.

Noo, tak jsem to vyzkoušel a v roce 2021 mi to tu Squid Game hodilo najednou jak na 10., tak na 9. místo a musel jsem to korigovat ručně odebráním jedné křížkem a přidáním Bad Batch zpátky na seznam. Zajímavé je, že jsem to udělal ještě v jednom roce a tam tenhle problém nebyl. Jinak ty šipky se také chovají dost divně, většinou po kliknutí na šipku nahoru seriál poskočí o dvě místa nahoru, ale v jednom roce například prohazovala 4. a 8. místo...
Přísahám, že jsem střízlivej... :-D

Grab a lollipop on your way out.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
27. 11. 2021 / 09:24:36 (před 2 roky)
off
ESESEL napsal(a):

Noo, tak jsem to vyzkoušel a v roce 2021 mi to tu Squid Game hodilo najednou jak na 10., tak na 9. místo a musel jsem to korigovat ručně odebráním jedné křížkem a přidáním Bad Batch zpátky na seznam. Zajímavé je, že jsem to udělal ještě v jednom roce a tam tenhle problém nebyl. Jinak ty šipky se také chovají dost divně, většinou po kliknutí na šipku nahoru seriál poskočí o dvě místa nahoru, ale v jednom roce například prohazovala 4. a 8. místo...
Přísahám, že jsem střízlivej... :-D

Pokud to tohle dělá, tak pomůže drag and drop. Tam jsou ještě pořadí ze starých struktur a drag and drop přepočítává pořadí správně. Což by teda u 2021 být nemělo, tam už to je podle nového.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
1/2
12