Diskuzní fórum

Boj se spammery

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
12. 9. 2020 / 11:53:51 (před 3 roky)
off

SZ se patrně neustále potýká se spammery a v té souvislosti s fake účty, hezká ukázka je tady:

Za povšimnutí stojí, jak obešel spammer nick (žádný nemá) - porovnání linku tady:
https://www.serialzone.cz/uzivatele/-/
https://www.serialzone.cz/uzivatele/110-lucik21/

Také jsou vidět následky fruikových zásahů (testů?) do boardu, vypadá to legračně (do příslušných sekcí žádné nové příspěvky fruiko nevložil). Příčiny už tak humorné nejsou.

Celkem by mě zajímalo, kolik času denně stojí boj se spammerskými téměř větrnými mlýny.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
12. 9. 2020 / 12:25:51 (před 3 roky)
on

Ani moc ne. Jen ty mrchy mají nějaký radar a útočí, když nejsem u počítače. Na mobilu nemám dostatečně efektivní nástroje.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
_Martin_
Dlouholetý uživatel | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
2. 9. 2023 / 14:26:31 (před 32 týdny)
off

Tohle vlákno se mi na to jeví jako nejvhodnější. Jedná se o hodnocení seriálu Černobyl. Podle mýho pohledu se jedná o přeceňovanej seriál a nikdy jsem nechápal, proč ho řadí mezi ty nejlepší, to je ale otázka vkusu. Abych si kvůli tomu založil několik profilů a záměrně seriál hodnotil nízkým hodnocením, aby se mu srazil rating, to mi přijde hodně zoufalý. Nejlepší by bylo takovejm šmejdům mazat profily.

odkaz

"Pozor, pozor všemu osazenstvu dnes večer uvádíme komedii Lakomec aneb major horníkem. V hlavní roli Frank řečený Zlatoústý Burns."