Diskuzní fórum

Çagatay Ulusoy

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Alarik
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
6. 10. 2020 / 15:06:10 (před 3 roky)
off

Hezký den, nevím, zda píšu na správné místo, ale právě jsem četla dnešní článek Novinka pod lupou: Zasvěcený a vybavila si hlavního herce Çagatay Ulusoy z jiného seriálu. Po rozkliknutí profilu ze seriálu Zasvěcený se ale dostanu na téměř prázdný profil. Vypadá to, že Çagatay Ulusoy je tu dvakrát - jednou na něj koukám přes seriál The Protector (Ochránce) a jednou přes Zasvěcený. Jde to nějak spojit? Děkuji.

V seriálu The Protector hraje úplně hlavní roli a je v každé epizodě. Na profilu to píše 13 epizod, ale je jich 32. Děkuji

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
6. 10. 2020 / 16:00:33 (před 3 roky)
off

Sloučil jsem to. Epizody se počítají podle počtu epizod v databázi a těch máme zatím vyplněných jenom 13. Pokud nám pomůžeš s obsahy, tak doplníme i ten zbytek. ;-)

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Alarik
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
6. 10. 2020 / 19:41:11 (před 3 roky)
off

Děkuji moc. Už to chvilku je, co jsem koukala na ty dřívější série. Jak dlouhý a podrobný by měl být obsah? Doplním ho přímo do každé epizody nebo někam pošlu? Díky a omlouvám se za otázky.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
6. 10. 2020 / 21:34:12 (před 3 roky)
off
Alarik napsal(a):

Děkuji moc. Už to chvilku je, co jsem koukala na ty dřívější série. Jak dlouhý a podrobný by měl být obsah? Doplním ho přímo do každé epizody nebo někam pošlu? Díky a omlouvám se za otázky.

Stačí pár vět. Já říkám, že by z toho měl sklerotický člověk poznat, kde skončil, když si to bude pročítat. U každé “prázdné” epizody by měl být odkaz na doplnění obsahu.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.