Diskuzní fórum

Titulky vers. copyright

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
13. 12. 2011 / 21:00:03 (před 12 roky)
off

mám pocit, že kdysi byl někde článek o překládání, hlavně tbbt, a tam psali, že nelegální to není.

avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
14. 12. 2011 / 10:12:26 (před 12 roky)
off

Hm, to na tu vtipnou "práci" vrhá nový světlo, když si autor vymyslel i zdroje... eh

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
14. 12. 2011 / 12:22:44 (před 12 roky)
off

v praxi sice titulky slouží k nelegálně stsženým videím, ale nemusí. jsou i způsoby, jak si to stáhnout legálně, případně to někdo může použít k dvd koupenému ze zahraničí.

avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
14. 12. 2011 / 16:36:59 (před 12 roky)
off
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
14. 12. 2011 / 17:25:24 (před 12 roky)
off

Tak já to napíšu ještě jednou:

Právní aspekty samotných překladů bych už dál neřešil, Seraphine to napsal srozumitelně. Nesklouzněte k hádkám, které by neměly konec.

Jestliže máte potřebu se dále hádat o právních rozborech, čiňte tak v osobních zprávách. Pokud nechcete dostat zákaz psaní do fóra, tento pokyn respektujte a to BEZ komentáře!

Tohle je jediné varování ;-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
avatar uživatele
channina
Uživatel od první verze | Cool level: 133 | Jackson 'Jax' Teller
14. 12. 2011 / 17:33:03 (před 12 roky)
off

Ach jo....

What's meant to be, eventually will be.
Editováno: 1x | Naposledy: 14. 12. 2011 / 17:38:28
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
14. 12. 2011 / 18:05:07 (před 12 roky)
off

To megawir: Napsal jsi

Tak já to napíšu ještě jednou:

Právní aspekty samotných překladů bych už dál neřešil, Seraphine to napsal srozumitelně. Nesklouzněte k hádkám, které by neměly konec.

Jestliže máte potřebu se dále hádat o právních rozborech, čiňte tak v osobních zprávách. Pokud nechcete dostat zákaz psaní do fóra, tento pokyn respektujte a to BEZ komentáře!

Tohle je jediné varování ;-)

Pokud to není jen chabý pokus o vtip - TEDY POKUD MUSLÍŠ VÁŽNĚ, ŽE ZABANUJEŠ UŽIVATELE PRO TO, ŽE SE VYJADŘUJE K TEMATU, KTERÉ SE TI OSOBNĚ NELÍBÍ - nikoliv tedy proto, že by porušoval libovolná psaná, nebo nepsaná rules, ale jen a jen proto, že nechceš, aby se na nějaké tema psalo, POTOMM PROSÍM, ABYS MĚ ZABANOVAL A ZCELA ZRUŠIL MŮJ ÚČET NA SERIALZONE VČETNĚ VŠECH MÝCH PŘÍSPĚVKŮ NEJEN NA BOARDU.

Pochopím hodně, snesu hodně, ale aby někdo jiný rozhodoval o tom, o čem psát mohu a o čem ne, to je něco, s čím se smířit nemohu. Doufám, že to byla pouze nešťastná nadsázka.

Také jsi napsal, že

Seraphine to napsal srozumitelně

- srozumitelně ano, ale zcela nesprávně také ano.

Nechtěl jsem, aby z toho byl thread o právní problematice (pouze), ale přišlo mi, že by bylo zajímavé, kdyby se více lidí vyjadřovalo v nejširším slova smyslu k problematice okolo tvorby a distribuce titulků (jako v předchozím příspěvku). Právní problematika je jen součástí celku, ale opomenout ji nelze. Takže bude-li na co reagovat, tak se jí nevyhnu.

Nejsi božstvo, abys rozhodl, o čem budu psát (slušně). Pokud se tak cítíš, tak mi jednoduše zruš účet, protože potom tady nemám co dělat.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
14. 12. 2011 / 18:25:27 (před 12 roky)
off

Vyjádřil jsem se tak, že nemáte rozšiřovat vznikající flame a pokud se o tématu chcete hádat, máte to dělat ve zprávách jeden na jednoho.

Je znakem dospělosti akceptovat podobné prosby, které mají jasnou logiku.

Pěkný den.

Edit: To nebyla snaha o jakoukoliv cenzuru, ale utnutí vznikající extrémní hádky... pokud se vzájemně napadáte, je to logický krok. Pokud debatujete pomocí argumentů a neosobně, tak super a není co řešit...

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss
Editováno: 1x | Naposledy: 14. 12. 2011 / 18:32:59
avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
14. 12. 2011 / 18:27:31 (před 12 roky)
off

Chtěl jsem zde napsat reakci na _-0-_, ale nevadí. Pokud má někdo zájem, mohu o tom podebatovat s opravdu KOMPETENTNÍMI lidmi a výsledek ohledně tohoto tématu zde zveřejnit. _-0-_ si totiž právo vykládá po svém a neorientuje se v základních právních principech.. kdo má zájem o další diskusi na toto téma, nechť mi zanechá zprávu. Děkuji.

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
megawir
Co-boss | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
14. 12. 2011 / 18:30:40 (před 12 roky)
off
vigore napsal(a):

...

OK :) probíral jsem si to tu i s Vidrou, nesleduju toho zase tolik s titulema... beru argumenty obou stran ;-)

SerialZone.cz | KFILMU.net | co-boss