Diskuzní fórum

Jsem tu jediný, web je můj!!!

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
22. 1. 2008 / 01:36:04 (před 16 roky)
off

Zkoumal jsi seznam uživatelů a zjistil jsi, že jsi tu sám? Tak zanech vzkaz! Dokaž, že jsi poslední Mohykán...

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
avatar uživatele
scr00chy
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 14 | Emma Swan
22. 1. 2008 / 04:34:36 (před 16 roky)
off

Já tu jsem sám velice často, nebo jen s tebou... ale tebe podezřívám z nějakýho autorefresh pluginu :D

avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
22. 1. 2008 / 13:23:33 (před 16 roky)
off
scr00chy napsal(a):

Já tu jsem sám velice často, nebo jen s tebou... ale tebe podezřívám z nějakýho autorefresh pluginu :D

Většinou při práci nechávám běžet Serialzone v pozadí, druhý problém je, že jsem vzhůru v dobu nezvyklou na normální lidi. A třetí je to, že jsem se hodil marod, takže už nedělám nic jiného, než že lítám na netu :-)

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
Editováno: 2x | Naposledy: 10. 5. 2008 / 05:08:32
avatar uživatele
Pavlus
Uživatel od první verze | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
22. 1. 2008 / 13:38:12 (před 16 roky)
off
Logan napsal(a):


Většinou při práci nechávám běžet Serialzone v pozadí, druhý problém je, že jsem vzhůru v dobu nezvyklou na normální lidi. A třetí je to, že jsem se hodil marod, takže už nedělám nic jiného, než že lítám na netu :-)

ja jsem tu taky vetsinou v nezvyklou dobu pro normalni lidi, treba v osm rano kdyz su v praci...

dement...
avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
22. 1. 2008 / 13:45:51 (před 16 roky)
off
Pavlus napsal(a):



ja jsem tu taky vetsinou v nezvyklou dobu pro normalni lidi, treba v osm rano kdyz su v praci...

V tu dobu já přemýšlím, jestli už půjdu spát, nebo se ještě na něco podívám (třeba na Red Dwarfa)...

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
avatar uživatele
184268
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
22. 1. 2008 / 13:52:51 (před 16 roky)
off
Logan napsal(a):


V tu dobu já přemýšlím, jestli už půjdu spát, nebo se ještě na něco podívám (třeba na Red Dwarfa)...

to ses teda vydrznej...

Simpsonovi: Ředitel školy
avatar uživatele
Pavlus
Uživatel od první verze | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
22. 1. 2008 / 13:53:48 (před 16 roky)
off
Logan napsal(a):


V tu dobu já přemýšlím, jestli už půjdu spát, nebo se ještě na něco podívám (třeba na Red Dwarfa)...

tyhle myslenky mam tak kolem ctvrte rano, jestli to ma vubec cenu jeste jit spat... tak mam si dat jeste jeden nebo uz ne? :)

dement...
avatar uživatele
konz
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 15 | Christopher Turk
22. 1. 2008 / 14:19:18 (před 16 roky)
off

no satlo se mi že sem tu byl chvilku sám, Řekl bych že nejvíc tady "smrdí" Logan:)

konz. Simpsoni - Majorus Starostus. šestý Apokalyptický jezdec. Krvežíznivej Upír...Věčně hladovej. Totálně urýpanej a protivnej chlap...
avatar uživatele
konz
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 15 | Christopher Turk
22. 1. 2008 / 14:26:13 (před 16 roky)
off

No a na svi.u je jak se podivam na posledni Diskuse a je tam jen moje jmeno...:-(

konz. Simpsoni - Majorus Starostus. šestý Apokalyptický jezdec. Krvežíznivej Upír...Věčně hladovej. Totálně urýpanej a protivnej chlap...
avatar uživatele
Pavlus
Uživatel od první verze | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
22. 1. 2008 / 14:27:56 (před 16 roky)
off
konz napsal(a):

No a na svi.u je jak se podivam na posledni Diskuse a je tam jen moje jmeno...:-(

to se mi taky nelibi... hlavne kdyz se dlouho nemeni...

dement...
1/66
1234567 ... 66