Diskuzní fórum

iCal export kalendáře

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
kecinzer
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
6. 2. 2012 / 21:40:27 (před 12 roky)
off

Zdravím.
Přidal jsem si ical link do google kalendáře, a vůbec nevidím budoucí epizody. Vidím jen staré a to celkem dlouho dozadu.
Nebylo by lepší omezit staré epizody třeba jedním měsícem a naopak zdůraznit nadcházející díly?

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
6. 2. 2012 / 21:46:30 (před 12 roky)
on
kecinzer napsal(a):

Zdravím.
Přidal jsem si ical link do google kalendáře, a vůbec nevidím budoucí epizody. Vidím jen staré a to celkem dlouho dozadu.
Nebylo by lepší omezit staré epizody třeba jedním měsícem a naopak zdůraznit nadcházející díly?

Načetlo se všechno? Protože jsem koukal na tvůj export a mělo by být OK (premiéry až do konce března). Jen tam toho moc nemáš (většina je totiž v pondělí a pak celý týden nic).

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
kecinzer
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
6. 2. 2012 / 22:17:06 (před 12 roky)
off

Přijde mi, že se právě všechno nenačetlo. To jak to Google načítá bohužel neovlivním, tak nevím jak to vyřešit.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
6. 2. 2012 / 22:21:58 (před 12 roky)
on
kecinzer napsal(a):

Přijde mi, že se právě všechno nenačetlo. To jak to Google načítá bohužel neovlivním, tak nevím jak to vyřešit.

Ono to většinou chvíli trvá (první načtení). Každopádně nakonec by jsi měl mít v google kalendáři, přesně to samý co je na webu...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
kecinzer
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
7. 2. 2012 / 16:00:21 (před 12 roky)
off

Tak jsi měl pravdu, dnes již vidím vše tak, jak to má být.
Díky za support :)

avatar uživatele
vikkyy
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
14. 2. 2012 / 22:59:31 (před 12 roky)
off

Fruiko, chtěla bych se zeptat, proč nemám v kalendáři seriály Grimm a Walking dead když je mám v zamilovaných. Děkuji za odpověď.

Love-sex-peace-freedom -respekt
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
15. 2. 2012 / 06:42:24 (před 12 roky)
on
vikkyy napsal(a):

Fruiko, chtěla bych se zeptat, proč nemám v kalendáři seriály Grimm a Walking dead když je mám v zamilovaných. Děkuji za odpověď.

Protože je máš zároveň v ignorovaných. ;-)

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
vikkyy
Uživatel od první verze | Cool level: 13 | Kenny McKormick
15. 2. 2012 / 15:47:07 (před 12 roky)
off

Ty jsi zlato, děkuji moc za odhalení problému. :-)

Love-sex-peace-freedom -respekt
avatar uživatele
kecinzer
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
26. 3. 2012 / 17:07:24 (před 12 roky)
off

Tak ač nerad, musím opět nahlásit problém.
Seriály v Gmailu neodpovídají těm tady na webu. Asi je problém někde v synchronizaci.
Ale vypadá to, že má problém opět Google. Tipoval bych to na to, že ten iCal je šíleně velký. Nešlo by to udělat nějak 2 týdny zpět a 2 měsíce do budoucna?

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
26. 3. 2012 / 18:02:54 (před 12 roky)
on
kecinzer napsal(a):

Tak ač nerad, musím opět nahlásit problém.
Seriály v Gmailu neodpovídají těm tady na webu. Asi je problém někde v synchronizaci.
Ale vypadá to, že má problém opět Google. Tipoval bych to na to, že ten iCal je šíleně velký. Nešlo by to udělat nějak 2 týdny zpět a 2 měsíce do budoucna?

Upraveno, v mém případě se to zmenšilo z 200 kb na 60 kb. Tak uvidíme, jestli už to stihne načíst v časovém limitu...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
1/2
12