Diskuzní fórum

Kredity a giftshop

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Bartami
Dlouholetý uživatel | Cool level: 40 | John Locke
11. 2. 2013 / 09:46:50 (před 11 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Porodnice. :D

:D tak to se povedlo :D jsem si poprskala monitor

avatar uživatele
Rendy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
11. 2. 2013 / 10:06:03 (před 11 roky)
off
Bartami napsal(a):

:D tak to se povedlo :D jsem si poprskala monitor

On je Fruiko čerstvý tatínek totiž! Gratulace mimochodem :)

Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích..
avatar uživatele
Kahlan
Uživatel od první verze | Cool level: 77 | děda Abraham J. 'Abe' Simpson
11. 2. 2013 / 12:24:48 (před 11 roky)
off

a neviete ako je to s tým mail kalendárom, či sa dá nastaviť aby mi posielalo len tie nové časti seriálov,ktoré pozerávam pravidelne alebo mi ich bude ukazovať spolu s tými,čo mám ešte len označené ako chcem vidieť (nevidela som ani jednu časť a príde mi,že je napr 3x9)

Gallifrey fall no more!
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
11. 2. 2013 / 13:09:36 (před 11 roky)
on
Kahlan napsal(a):

a neviete ako je to s tým mail kalendárom, či sa dá nastaviť aby mi posielalo len tie nové časti seriálov,ktoré pozerávam pravidelne alebo mi ich bude ukazovať spolu s tými,čo mám ešte len označené ako chcem vidieť (nevidela som ani jednu časť a príde mi,že je napr 3x9)

Posílá to přesně tak, jak je v kalendáři na webu (alespoň v to pevně doufám). Seriály ve "chci vidět" jdou vypnout v nastavení.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Kahlan
Uživatel od první verze | Cool level: 77 | děda Abraham J. 'Abe' Simpson
11. 2. 2013 / 13:17:59 (před 11 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Posílá to přesně tak, jak je v kalendáři na webu (alespoň v to pevně doufám). Seriály ve "chci vidět" jdou vypnout v nastavení.

mne to normálne posielalo tie čo mám v kalendári,len niekedy od minulého týždňa mi tam začalo posielať aj tie čo mám ako chcem vidieť...budem musieť pozreť =D ma to teraz napadlo,že či to nebude možno tým,že ja pri niektorých chcem vidieť mám označené časti a potom už nie =D a šak ja si z toho vždy vyberiem čo stiahnem =D

Gallifrey fall no more!
Editováno: 1x | Naposledy: 11. 2. 2013 / 13:20:37
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
11. 2. 2013 / 15:04:11 (před 11 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Posílá to přesně tak, jak je v kalendáři na webu (alespoň v to pevně doufám). Seriály ve "chci vidět" jdou vypnout v nastavení.

no dřív to tak bylo, ale poslední cca týden fakt chodí i ty z kategorie chci vidět. kontrolovala jsem to už tehdy a mám nastavené na ukazování jen z oblíbených a zamilovaných.

avatar uživatele
Kahlan
Uživatel od první verze | Cool level: 77 | děda Abraham J. 'Abe' Simpson
11. 2. 2013 / 15:10:00 (před 11 roky)
off
ševča napsal(a):

no dřív to tak bylo, ale poslední cca týden fakt chodí i ty z kategorie chci vidět. kontrolovala jsem to už tehdy a mám nastavené na ukazování jen z oblíbených a zamilovaných.

tak to robí aj mne, a netuším prečo

Gallifrey fall no more!
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
3. 10. 2015 / 09:27:46 (před 8 roky)
off

Nedala by se do giftshopu k vypnutí reklam zařadit i nějaká delší doba? Třeba vypnutí na rok? :)

avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
29. 2. 2016 / 22:54:13 (před 8 roky)
off

Neprišla mi správa o uplynutí troch mesiacov (zmena pozadia), tak neviem, či je chyba niekde u vás alebo kde.. Všimla som si to len náhodou, ale keď som išla do Giftshopu, tam sa mi zľava aplikovala. Takže to píšem iba pre istotu, aby ste si to skontrolovali :)

avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
29. 2. 2016 / 22:58:27 (před 8 roky)
off

Potvrzuji ;) I vypršení vypnutí reklamy mi to nehlásilo (resp. nepřišla zpráva).

Editováno: 1x | Naposledy: 29. 2. 2016 / 22:59:08
12/12
1 ... 6789101112