Diskuzní fórum

2.1.2 - tombola

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
22. 11. 2013 / 14:54:19 (před 10 roky)
off

Mením svoju otázku spred 6 týždňov :D Vie mi aspoň niekto povedať, za koľko lístkov za získava ktorá trofej (teda tá jedna trofej, ale s rôznym počtom hviezdičiek)? :)

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
22. 11. 2013 / 17:18:39 (před 10 roky)
off
Lill napsal(a):

Mením svoju otázku spred 6 týždňov :D Vie mi aspoň niekto povedať, za koľko lístkov za získava ktorá trofej (teda tá jedna trofej, ale s rôznym počtom hviezdičiek)? :)

odpoveď na prvú otázku - nie, ale ak požiadaš Fruika, možno by spravil nejakú štatistiku v tej tombole, aspoň osobnú pre každého človeka - nech vidí, koľko lístkov už kúpil ;) a čo sa týka druhej otázky, tak to veru chce veľa lístkov :D ja mám od 8. októbra 2013 4 hviezdičky a kupujem, až na nejaké výnimky, denne 2 lístky už možno aj viac ako rok...neviem, kedy som presne začal, ale cca ten rok +-

//a teda pri tej trofeji sa ti navyšuje počet hviezdičiek podľa zakúpených lístkov...podľa mojich výpočtov to bude cca po každých 150-200 lístkov...

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
Editováno: 1x | Naposledy: 22. 11. 2013 / 17:20:09
avatar uživatele
Lill
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
22. 11. 2013 / 17:51:50 (před 10 roky)
off

Ja chápem princípu navyšovania tej trofeje. Tiež mám 4 hviezdičky (niekedy od tohto týždňa) a tiež kupujem takmer denne (ak nezabudnem), ale zo zvedavosti som chcela vedieť konkrétne číslo :)

avatar uživatele
inekafe
Redaktor | Cool level: 93 | Jack Bauer
22. 11. 2013 / 18:02:57 (před 10 roky)
off
Lill napsal(a):

Ja chápem princípu navyšovania tej trofeje. Tiež mám 4 hviezdičky (niekedy od tohto týždňa) a tiež kupujem takmer denne (ak nezabudnem), ale zo zvedavosti som chcela vedieť konkrétne číslo :)

aha, tak to bohužiaľ...ja že si len nedávno začala kupovať alebo tak :D konkrétne čísla vie len náš vedúci, a pochybujem, že vyzradí firemné tajomstvo :D

"Život jak vo videu, dopredu či dozadu, si nepretočím."
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
22. 11. 2013 / 18:28:30 (před 10 roky)
off

Stejně jako u všech trofejí je každá další hvězdička těžší. A pětihvězdička určitě byla vyprojektovaná na rok+.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
2/2
12