Diskuzní fórum

Co vám v TV chybí?

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
venalce
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
14. 6. 2012 / 18:45:59 (před 11 roky)
off

Nevím, jak vás, ale seriálová nabídka na příští sezónu mě příliš nenadchla. Zkrátka tam nebylo nic, co by mě oslovilo. Naprosto postrádám nějaký satirický nebo černohumorný fantasy seriál, něco jako bývalo blahé paměti Dead like me nebo Pushing daisies. Neříkejte mi, že by diváci něco takového neocenili. Přivedlo mě to na myšlenku, jestli taky nemáte nějakou představu o svém vlastním vytouženém seriálu, který by měl existovat, ale zatím ho nikdo nenatočil. Uvedu příklad: Představte si seriál na motivy Pratchettovy Zeměplochy, odehrávající se v Ankh-Morporku. Ani by to nemuselo být podle knížek, ale s úplně novou postavou pohybující se ve známém prostředí. Umíte si představit, jaká sranda by to mohla být? A proč to vlastně ještě nikoho nenapadlo?

Do not feed the trolls
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
14. 6. 2012 / 19:11:09 (před 11 roky)
off

asi neocenili, když oba seriály dostaly jen 2 série.

já stále toužím po čistě upířím seriálu. žádní upíři zamilovaní do lidí. seriál, kde budou upíři jen jídlo a ne víc než jednoepizodní postavy.

avatar uživatele
reallyreallychildish
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
14. 6. 2012 / 19:33:30 (před 11 roky)
off
ševča napsal(a):


já stále toužím po čistě upířím seriálu. žádní upíři zamilovaní do lidí. seriál, kde budou upíři jen jídlo a ne víc než jednoepizodní postavy.

Možná kde budou LIDI jen jídlo ne? :)

Ale jo, mě by se to taky líbilo, jenže tvůrci jsou asi přesvědčení, že ta pravá zábava přijde, když zkombinujou několik..jak to pojmenovat?..ras?typů?druhů? Chápeš co myslim. :)

If I cannot reach Heaven, I will raise Hell.
avatar uživatele
venalce
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
14. 6. 2012 / 20:15:41 (před 11 roky)
off
ševča napsal(a):

asi neocenili, když oba seriály dostaly jen 2 série...

Čekala jsem, že to někdo řekne. Na druhou stranu spousta seriálů nepřežije svou první sezónu, takže dvě série nejsou tak špatný výsledek.

Do not feed the trolls