Diskuzní fórum

Pravidla pro fórum

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
15. 2. 2008 / 00:54:17 (před 16 roky)
off

1.) Žádný warez.
2.) Žádné OT (diskuze mimo téma - netýká se drbáren).
3.) Žándé příspěvky obsahující pouze smailík, či pouze výrazy "NE", "JO", "SOUHLAS" a jiné podobné.
4.) Urážky kohokoliv, stejně tak sprosté výrazy.
5.) SMYSLUPLNOST PŘÍSPĚVKŮ Je zakázáno pokoušet se zaspamovat hlavní stránku svou přezdívkou tím, že se pokusím napsat "něco" (je to subjektivní, ale je to poznat, že to je psáno za tímhle účelem), abych měl poslední příspěvek (v drbárně se toto pravidlo přehlíží). Mimo jiné se toto pravidlo vztahuje i na psaní příspěvků za účelem "vyšší hodnosti" ve fóru tj. zákaz příspěvku, který obsahuje minimum slov bez nějaké pointy, příspěvky pouze se smajlíkem či přímo citace vlastních příspěvků. V tématu "Jak se vám líbil seriál XY" psát příspěvky typu "Seriál jsem neviděl". Něco jiného je, že jste seriál neviděli, ale třeba napíšete, že jste o něm slyšeli a chcete si ho půjčit od kamaráda...

Při porušení čísla 3 a 4 v drbárnách mažu většinou celé téma, protože mě nebaví číst celé. Automaticky to všem odečte příspěvky a tím i hodnosti. Při opakovaném porušení 5 může dojít k vymazání VŠECH příspěvků autora.

Podle dalšího chování je budeme přitvrďovat.

Pravidla budou brzy převedena do smysluplnější podoby. Pokud vám něco vadí nebráním se diskuzi.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 2x | Naposledy: 15. 2. 2008 / 19:27:15
avatar uživatele
konz
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 15 | Christopher Turk
19. 2. 2008 / 11:43:35 (před 16 roky)
off
Fruiko napsal(a):

1.) Žádný warez.
2.) Žádné OT (diskuze mimo téma - netýká se drbáren).
3.) Žándé příspěvky obsahující pouze smailík, či pouze výrazy "NE", "JO", "SOUHLAS" a jiné podobné.
4.) Urážky kohokoliv, stejně tak sprosté výrazy.
5.) SMYSLUPLNOST PŘÍSPĚVKŮ Je zakázáno pokoušet se zaspamovat hlavní stránku svou přezdívkou tím, že se pokusím napsat "něco" (je to subjektivní, ale je to poznat, že to je psáno za tímhle účelem), abych měl poslední příspěvek (v drbárně se toto pravidlo přehlíží). Mimo jiné se toto pravidlo vztahuje i na psaní příspěvků za účelem "vyšší hodnosti" ve fóru tj. zákaz příspěvku, který obsahuje minimum slov bez nějaké pointy, příspěvky pouze se smajlíkem či přímo citace vlastních příspěvků. V tématu "Jak se vám líbil seriál XY" psát příspěvky typu "Seriál jsem neviděl". Něco jiného je, že jste seriál neviděli, ale třeba napíšete, že jste o něm slyšeli a chcete si ho půjčit od kamaráda...

Při porušení čísla 3 a 4 v drbárnách mažu většinou celé téma, protože mě nebaví číst celé. Automaticky to všem odečte příspěvky a tím i hodnosti. Při opakovaném porušení 5 může dojít k vymazání VŠECH příspěvků autora.

Podle dalšího chování je budeme přitvrďovat.

Pravidla budou brzy převedena do smysluplnější podoby. Pokud vám něco vadí nebráním se diskuzi.

Zdarec. Vím že většina pravidel je asi kvůli mě, tak že bych rád omluvil všem komu jsem způsobil potíže a napadlo mě jen tak čistě teoreticky že když jsou ty pravidla jestly by nebylo třeba nějaké varování že jako se chystás smáznout celého uživatele nebo jeho příspěvky, že mu třeba dáváš poslední šanci. Třeba takovou "podmínku" na nějakou dobu a že jak ji poruší tak ho smazneš. Že by třeba měl někde napsané že má podmínku nebo něco podobného a do kterého datumu třeba a jak by to nevydržel a dělal bordel tak čest.

konz. Simpsoni - Majorus Starostus. šestý Apokalyptický jezdec. Krvežíznivej Upír...Věčně hladovej. Totálně urýpanej a protivnej chlap...
avatar uživatele
weri
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
19. 2. 2008 / 12:56:26 (před 16 roky)
off
konz napsal(a):


Zdarec. Vím že většina pravidel je asi kvůli mě, tak že bych rád omluvil všem komu jsem způsobil potíže a napadlo mě jen tak čistě teoreticky že když jsou ty pravidla jestly by nebylo třeba nějaké varování že jako se chystás smáznout celého uživatele nebo jeho příspěvky, že mu třeba dáváš poslední šanci. Třeba takovou "podmínku" na nějakou dobu a že jak ji poruší tak ho smazneš. Že by třeba měl někde napsané že má podmínku nebo něco podobného a do kterého datumu třeba a jak by to nevydržel a dělal bordel tak čest.

Pokud se chceš někomu omlouvat, tak si napiš Fruikovi o adresu, kde je umístěn server serialzone... protože čím víc příspěvků napíšeš, tím má chudák server víc práce (chudáka ho zbytečně přetěžuješ)... takže možná by to omluvný dopis napravil ;-)
Jinak co se týká smazání celého uživatele, tak si myslím, že je to až nejkrajnější možnost... a je jisté, že by před ní následovalo nějaké upozornění.

weri - chybař tohodle webu (tedy zatím neexistující sekce)
avatar uživatele
xxmartinxx
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 12 | Dale
16. 4. 2008 / 17:28:17 (před 16 roky)
off

Já sem teď asi omylem kliknul na "označit jako nevhodný" u jednoho komentáře... Nevim, co to způsobuje, ale doufám, že nic důležitýho....

avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
16. 4. 2008 / 17:29:48 (před 16 roky)
off
xxmartinxx napsal(a):

Já sem teď asi omylem kliknul na "označit jako nevhodný" u jednoho komentáře... Nevim, co to způsobuje, ale doufám, že nic důležitýho....

Napiš Fruikovi. Ne, není to až tak velká tragédie...

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
avatar uživatele
xxmartinxx
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 12 | Dale
16. 4. 2008 / 17:30:41 (před 16 roky)
off
Logan napsal(a):

Napiš Fruikovi. Ne, není to až tak velká tragédie...

A co to mačkátko vlastně dělá?

avatar uživatele
Logan
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 16 | Number 6
16. 4. 2008 / 17:32:44 (před 16 roky)
off
xxmartinxx napsal(a):


A co to mačkátko vlastně dělá?

Označí to příspěvek jako nevhodný. Je to to samé, jako kdyby jsi mi napsal zprávu, že něco porušuje pravidla, názor se prozkoumá a případně smaže...

But with all great things comes a great responsibility, That of Cloudsdale's being weather stability. How, you ask, are they up to the task, To which the answer is in a simple facility...
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
16. 4. 2008 / 17:50:54 (před 16 roky)
off
xxmartinxx napsal(a):

Já sem teď asi omylem kliknul na "označit jako nevhodný" u jednoho komentáře... Nevim, co to způsobuje, ale doufám, že nic důležitýho....

V pohodě ono to reaguje až když si stěžuje víc lidí, jinak bych nedělal nic jinýho, než vyřizoval stížnosti. :-)

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
xxmartinxx
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 12 | Dale
16. 4. 2008 / 17:51:42 (před 16 roky)
off
Fruiko napsal(a):


V pohodě ono to reaguje až když si stěžuje víc lidí, jinak bych nedělal nic jinýho, než vyřizoval stížnosti. :-)

To sem rád, že se nic nestalo....