Diskuzní fórum

"Tele Tele"

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Crewe
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
16. 7. 2012 / 15:09:03 (před 11 roky)
off

Zdravím. Jsem tu nový. Konečně jsem našel pořádnej web/fórum ohledně seriálů. Hodně seriálů jsem díky tiomuhle našel, doplnil si epizody apod. Bohužel jeden mi stále nedá spát a pořád mi chybí více než 100 dílů. - Je to TELE TELE. Mám celkem 138 dílů. Zde na serialzone o tele tele není nic, ale na csfd píšou, že tele tele má celkem 250 dílů - Nikde jsem to nenašel ani online ke shlédnutí. - Jestli se o to někdo zajímáte a víte něco, co já nevím, dejte mi prosím vědět. Díky.

avatar uživatele
WeeLass
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
17. 5. 2013 / 21:11:30 (před 10 roky)
off

Jo, to i já bych měl zájem :)

you push and shove / I take the bait / it's a risky business / gonna play it anyway
avatar uživatele
Kratos91
Redaktor | Cool level: 22 | Chandler Bing
17. 7. 2013 / 13:18:52 (před 10 roky)
off

Nevím, jestli ještě platí, ale bylo to kdysi v nováckým archivu, ale jen blázen by si Voyo platil

avatar uživatele
WeeLass
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
18. 7. 2013 / 01:43:05 (před 10 roky)
off
Metal Lord napsal(a):

Nevím, jestli ještě platí, ale bylo to kdysi v nováckým archivu, ale jen blázen by si Voyo platil

to souhlasim :D :)

you push and shove / I take the bait / it's a risky business / gonna play it anyway