Diskuzní fórum

doplňování

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Richter.Jack
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
4. 8. 2012 / 16:32:34 (před 11 roky)
off

Když chci něco doplnit(zatím ze začátku názvy epizod) komu mám napsat aby se to změnilo přímo ve stránce toho seriálu?

avatar uživatele
hacker3985
Redaktor | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
4. 8. 2012 / 17:39:19 (před 11 roky)
off
Richter.Jack napsal(a):

Když chci něco doplnit(zatím ze začátku názvy epizod) komu mám napsat aby se to změnilo přímo ve stránce toho seriálu?

píše se to sem a nějaký redaktor to opraví

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.
avatar uživatele
Odyssea
Redaktor | Cool level: 27 | Bobby Singer
4. 8. 2012 / 18:45:37 (před 11 roky)
off
Hacker3985 napsal(a):

píše se to sem a nějaký redaktor to opraví

nebo se musíš stát redaktorem ;)

Individual SciFi stories may seem as trivial as ever to the blinder critics and philosophers of today — but the core of SciFi, its essence has become crucial to our salvation, if we are to be saved at all.
avatar uživatele
PuLo
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
8. 8. 2012 / 23:14:27 (před 11 roky)
off

Jak se dá stát redaktorem?

avatar uživatele
allyska
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
8. 8. 2012 / 23:47:44 (před 11 roky)
off
PuLo napsal(a):

Jak se dá stát redaktorem?

napsat šéfredaktorovi Fruikovi zprávu, ve které mu napíšeš, proč zrovna ty bys měl být redaktorem a jak bys byl prospěšný....

avatar uživatele
Katehrine
Uživatel od první verze | Cool level: 22 | Chandler Bing
16. 8. 2012 / 12:49:34 (před 11 roky)
off

Co kdybych chtěla přidat fotku k nějakému herci? Musím být redaktorem nebo se to dá udělat nějak jinak?

There is always Hope.
avatar uživatele
allyska
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
16. 8. 2012 / 12:56:02 (před 11 roky)
off
Katehrine napsal(a):

Co kdybych chtěla přidat fotku k nějakému herci? Musím být redaktorem nebo se to dá udělat nějak jinak?

redaktorem, ale jestli máš nějakou pěknou fotku, pošli mi odkaz do zprávy, dobré je k tomu napsat i rok vyfocení :)

avatar uživatele
Misel
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
14. 12. 2012 / 11:57:26 (před 11 roky)
off

Mám otázku . Na redaktora nemám šanci ale přesto bych ráda třeba dala k seriálu citáty z Myšlenkách zločince ? Můžu to udělat i bez toho a když tak kam ( do jaké sekce ). Myslím že jsou krásné.

avatar uživatele
phoebe.h2
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
14. 12. 2012 / 12:48:10 (před 11 roky)
off
Misel napsal(a):

Mám otázku . Na redaktora nemám šanci ale přesto bych ráda třeba dala k seriálu citáty z Myšlenkách zločince ? Můžu to udělat i bez toho a když tak kam ( do jaké sekce ). Myslím že jsou krásné.

tj, některý ty citáty fakt stojí za to

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
14. 12. 2012 / 13:38:47 (před 11 roky)
on
Misel napsal(a):

Mám otázku . Na redaktora nemám šanci ale přesto bych ráda třeba dala k seriálu citáty z Myšlenkách zločince ? Můžu to udělat i bez toho a když tak kam ( do jaké sekce ). Myslím že jsou krásné.

Bohužel CM nesleduju, tak nevím o co jde. To jsou nějaké hlášky na začátku nebo tak?

Jinak buď do zajímavostí, nebo do hlášek, podle toho, co to je, jak moc často se to opakuje atd.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
1/3
123