Diskuzní fórum

ako spustiť serial

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
boufka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
7. 2. 2014 / 13:21:38 (před 10 roky)
off

prave jsem si tu precetla odpovedi.a vim proc mi nejde zpustit NIC.Ja jsem se na stranku registrovala prave proto ze davala ten dojem ze se koukat da.naskocila prave kdyz jsem hledala funkujici stranky.no neva jen ze je to dost matouci jelikoz nejsem jedina co si to myslela =)

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
7. 2. 2014 / 15:18:37 (před 10 roky)
off

ne, není to matoucí. to jsem jen vaše blbé dojmy. tady nikde není ani naznačeno, že by se tu snad stahovat seriály daly, naopak je to ve faq vysvětlené, že to rozhodně na sledování není. že neumíte číst, to neházajte na web, to je vaše neschopnost.

avatar uživatele
HonZajs000
Dlouholetý uživatel | Cool level: 76 | Semir Gerkhan
7. 2. 2014 / 15:20:46 (před 10 roky)
off
ševča napsal(a):

ne, není to matoucí. to jsem jen vaše blbé dojmy. tady nikde není ani naznačeno, že by se tu snad stahovat seriály daly, naopak je to ve faq vysvětlené, že to rozhodně na sledování není. že neumíte číst, to neházajte na web, to je vaše neschopnost.

Trochu drsné, ale pravda. V poslední době je tato mylná představa nějak rozšířená.

To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
7. 2. 2014 / 17:12:28 (před 10 roky)
off
HonZajs000 napsal(a):

Trochu drsné, ale pravda. V poslední době je tato mylná představa nějak rozšířená.

neřekla bych. házet svoje nedostatky na někoho jiného... to jsem ještě byla milá, potlačila jsem pokušení použít ostřejší slova. místo toho, aby si řekla, jsem blbá, měla jsem se vůbec podívat, kde se registruju, házela svou chybu na web. to mi přišlo až drzé.

2/2
12