Diskuzní fórum

Muzika

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
PepaH
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
9. 8. 2012 / 20:36:43 (před 11 roky)
off

Jaký je váš oblíbený styl hudby, kapela, zpěvák a jaké písničky u vás momentálně vedou?

avatar uživatele
Thomm97
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
28. 8. 2012 / 19:36:41 (před 11 roky)
off

Kromě Skrillexu a Dubstepu které jsem poslouchal teď "naposledy",si rád poslechnu cokoliv co se mi líbí a zaujme ;D Pokud mě chytí nějaká Dechovka,proč ne ?! :P Ale radši Pop,Rock apod . . .

Don´t Blink!
Editováno: 1x | Naposledy: 28. 8. 2012 / 19:36:56
avatar uživatele
Elisabeth Katharina Petrova
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
11. 9. 2012 / 18:20:41 (před 11 roky)
off
Thomm97 napsal(a):

Kromě Skrillexu a Dubstepu které jsem poslouchal teď "naposledy",si rád poslechnu cokoliv co se mi líbí a zaujme ;D Pokud mě chytí nějaká Dechovka,proč ne ?! :P Ale radši Pop,Rock apod . . .

Rozhodně souhlasím Dub step Skrilex a já k tomu přidávám bulet for my valentine, black veil birds,segment,escape the fate atd ale taky si občas poslechnu i kasiky jako jsou no name, green day, linkinpark atd. :)

xoELISxo
avatar uživatele
Ondra91
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
7. 10. 2012 / 23:00:19 (před 11 roky)
off

pro ty, kteří tu psali o dubstepu je tu parádní video, nejen ta hudba ale i ten střih mu tam dobře sedí...(tý práce, co to muselo dát..)

odkaz

Who cares....
avatar uživatele
Rayiner
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
13. 10. 2012 / 08:33:11 (před 11 roky)
off

Ja počúvam hlavne alternatívnu hudbu.
P.S: Aj o nej píšem :-)

avatar uživatele
DRAGON
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 15 | Christopher Turk
14. 10. 2012 / 02:53:26 (před 11 roky)
off

Tak ja väčšinou počúvam metalovú či rockovú muziku. Občas nejaký ten punk, reggae alebo aj klasiku ak potrebujem vypnúť a proste nepremýšľať nad ničím. V poslednej dobe som začal počúvať aj OST-čka k niektorým hrám a zaujala ma najviac pesnička z OST Skyrimu Dragonborn :) Je to taký epický song ktorý má proste energiu v sebe a keď ho počúvať behajú mi až zimomriavky po tele. :) Keby ste nevedeli čo to je za song tak to je toto:
odkaz

"Did I ever tell you the definition of Insanity? Insanity is doing the exact same f***ing thing over and over and over again, expecting, s**t to change. That is crazy!" Vaas (Far Cry 3)
avatar uživatele
WeeLass
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
21. 5. 2013 / 14:07:54 (před 10 roky)
off

https://www.youtube.com/watch?v=5NV6Rdv1a3I

Skvělá písnička :)
ale jinak mám rád např. No Doubt, Kylie Minogue, Christina Aguilera, Madonna nebo Scissor Sisters :)

you push and shove / I take the bait / it's a risky business / gonna play it anyway